Šta je novo?

Windows 3.1 boot ?!?!!!

Passenger

Banned
Banovan
Učlanjen(a)
01.01.1970
Poruke
214
Poena
19
...treba mi HITNO sadrzaj boot-abilne diskete, ako neko ima bio bi mu zahvalan do neba! 🙂 Znaci ako neko ima ovu prastaru boot-disketu,i ako moze, samo neka zipuje sadrzaj i posalje na mail.

hvala unapred
 
re:

luka.l je napisao(la):
Na taj komp sam stavio 3.11. Nego jesi li i ti "ludi entuzijasta za krsevima" kao i ja?

Pozdrav! cheers


...ne, ne nisam, samo sredjujem neku 486-icu 🙂 🙂 ...skinuo sam preporucene fajlova pa nadam se da ce da odrade stvar!

pozdrav!
 
Nazad
Vrh Dno