Z ZoNi Banned Banovan Učlanjen(a) 30.08.2000 Poruke 8,085 Poena 859 12.08.2002 #31 a ja sam isprobavao WinAmp 2.80 i kao DivX player (sa plug-inom, naravno) - prilicno zanimljivo!
Calibra 4WD Čuven Učlanjen(a) 07.08.2002 Poruke 2,317 Poena 680 12.08.2002 #32 A kako da ucitam subtitle u Winamp 3.0?Nigde nema te opcije!
OP OP Alexandar Čuven VIP član Učlanjen(a) 17.01.2001 Poruke 3,094 Poena 709 27.08.2002 #33 Stigle su zakrpe za Winamp 3: za sam Winamp: http://www.blorp.com/~peter/zips/wa3update.exe i za plugin-ove: http://www.blorp.com/~peter/zips/wa3plugz_488.exe
Stigle su zakrpe za Winamp 3: za sam Winamp: http://www.blorp.com/~peter/zips/wa3update.exe i za plugin-ove: http://www.blorp.com/~peter/zips/wa3plugz_488.exe