Šta je novo?

win7, sto nece screenshoot?

Godzilla

Cenjen
Učlanjen(a)
13.06.2010
Poruke
679
Poena
169
Jel sam ja lud ili me win zeza? Zar nije screenshoot na alt+print scr? imam win7
 
Samo ti stisni prt sc i paste u nekom od programa.
 
Nista od toga. Ili mi ne radi print dugme ili ne znam sta je.
Odem u paint i ctrl v i nista...
 
Onda ti je nesto zabagovalo ili ti ne radi print scr dugme.
 
To definitivno nije problem do Win7 jer bi ako sve ostalo radi kako treba moralo da funkcioniše.
Da nemaš možda instaliran neki program koji presreće pozive sa tastature i možda mu PrtScr služi za nešto?
 
Probaj i shift+PrintScreen pa onda paste
 
@Dandy, nemam...
@cobraman neci ni to.
Nista, probacu kasnije sa drugom tast pa javljam
 
Imas snipping tool u okviru Windowsa, pa mozes preko njega da odradis ;)
 
Hvala care, to mi je reslio problem :D
Da se ne akam oko tastature...
hvala jos jedom , pozz.
 
Pored Snipping toola skoro sam saznao za postojanje Problem Steps Recordera u okviru Win 7. Snima sve sto radite i na svaki klik pravi screenshot koji smesta u MHT fajl. Pritom mozete da dodajete komentare na screenshotovima, a sam recorder u MHT fajl upisuje detaljno akciju. Time dobijate putanju za reprodukciju nekog problema koji mozete poslati autoru aplikacije, ili sto je verovatno clanovima foruma bitnije, neko da posalje vama koji problem ima :) .
 
Poslednja izmena:
Kod mene je "problem" taj kada uradim print screen i odradim paste u nekom od programa dobijem sliku desktopa, znaci kao da sam printscreen-ovao desktop.
Ovo pokusavam u igrama.
 
Igre i plejeri su posebna prica, kod njih PrintScreen vrlo cesto ne radi, vec moras da koristis FRAPS ili nesto slicno. Ne znam koja je razlika iznutra, ali eto tako je.
 
Vrh Dno