Šta je novo?

win2k ad. server i outlook

  • Začetnik teme Začetnik teme Adrian
  • Datum pokretanja Datum pokretanja

Adrian

Čuven
Učlanjen(a)
30.06.2000
Poruke
93
Poena
609
da li neko zna gde win2k drzi poruke outlook expressa.

Hocu da na navi racunar prebacim poruke iz starog outlooka.
 
Adrian je napisao(la):
da li neko zna gde win2k drzi poruke outlook expressa.

Hocu da na navi racunar prebacim poruke iz starog outlooka.
U OE-u idi na Tools, pa Options, tu klikni na karticu Maintenance, videces "Store Folder" tako ces videti tacnu putanju svog foldera a i tu mozes i da mu promenis lokaciju.
Sto se Backup-a tice preporucujem ti program Outlook BackUP, odlicno radi...
 
Re: Re: win2k ad. server i outlook

Cuj, evo ti na slicici putanja ka fajlovima. To su DBX fajlovi i imas inbox.dbx, drafts.dbx i ostale kao i one koje si ti pravio naravno. E sad, tamo na slicici je u putanji i administrator. To je naravno user odnosno ti. Dakle umesto u admin. udjes u tvoj direktorijum. Dakle, ostatak putanje je isti osim broja ali je to nebitno posto bi trebalo da je jedan jedini takav dir. u direktorijumu Identities.

Poz! :wave;
 
Re: Re: Re: win2k ad. server i outlook

Zaboravih sliku.........
 
Nazad
Vrh Dno