Re: Re: win2k ad. server i outlook
Cuj, evo ti na slicici putanja ka fajlovima. To su DBX fajlovi i imas inbox.dbx, drafts.dbx i ostale kao i one koje si ti pravio naravno. E sad, tamo na slicici je u putanji i administrator. To je naravno user odnosno ti. Dakle umesto u admin. udjes u tvoj direktorijum. Dakle, ostatak putanje je isti osim broja ali je to nebitno posto bi trebalo da je jedan jedini takav dir. u direktorijumu Identities.
Poz! :wave;