imam problem jedan.....svaki put kada se digne win nadje mi neki novi uredjaj i to video controller (vga compatibile) i nemam pojma na sta misli...ono sto sam primetio jos je da u device menager-u nema na listi monitora niti graficke kartice.......i jos jedna stvar nece nikako da mi digne rezoluciju na 1240x1024 u 32 bit-a ...cim stavim u tu rezoluciju on odma prebaci na 1024x.....neznam u cemu je trip????????
pomoc!
pomoc!