Lobster Čuven Učlanjen(a) 16.09.2004 Poruke 718 Poena 620 29.05.2008 #1 Sutra mi stize u kancelariju ADSL modem, dobili smo ADSL na poslu. ALi je komp pod 98 SE win, ima mreznu karticu da li ce raditi isto kao i pod XP-om odnosno samo ustekaj i na netu si. HVALA MOMCI.
Sutra mi stize u kancelariju ADSL modem, dobili smo ADSL na poslu. ALi je komp pod 98 SE win, ima mreznu karticu da li ce raditi isto kao i pod XP-om odnosno samo ustekaj i na netu si. HVALA MOMCI.
dexx Čuven Učlanjen(a) 01.07.2000 Poruke 981 Poena 620 29.05.2008 #2 Sa Win98 nikad nisi siguran kako će raditi 🙂 uglavnom trebalo bi, nakon spajanja resetujte komp da Win pokupi parametre. Ako ne bude tako radilo, postavite ih ručno (IP, gateway, DNS). Poslednja izmena: 29.05.2008
Sa Win98 nikad nisi siguran kako će raditi 🙂 uglavnom trebalo bi, nakon spajanja resetujte komp da Win pokupi parametre. Ako ne bude tako radilo, postavite ih ručno (IP, gateway, DNS).
duskoo Čuven Učlanjen(a) 03.02.2002 Poruke 911 Poena 619 31.05.2008 #3 Ako se modem povezuje na LAN, trebalo bi da bude OK.