Šta je novo?

WIN 98 SE i ADSL . HITNO

Lobster

Čuven
Učlanjen(a)
16.09.2004
Poruke
718
Poena
620
Sutra mi stize u kancelariju ADSL modem, dobili smo ADSL na poslu.

ALi je komp pod 98 SE win, ima mreznu karticu da li ce raditi isto kao i pod XP-om
odnosno samo ustekaj i na netu si.

HVALA MOMCI.
 
Sa Win98 nikad nisi siguran kako će raditi 🙂

uglavnom trebalo bi, nakon spajanja resetujte komp da Win pokupi parametre. Ako ne bude tako radilo, postavite ih ručno (IP, gateway, DNS).
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno