Šta je novo?

Whitecoin [WC] (scrypt PoW -> PoS)

Uzeo sam po 450, na 500 mora skociti pa da ga je*es...
 
Zakuvalo se i prekuvalo:
24 Hr Low
0.00000225

Hoće li pasti na 1?
 
ma opusteno, jos samo 10 btca ga drzi do 0 satosija, e onda kupujemo jeftine novcice :D
mada voleo bih da skoci na 5-6k :p
 
Po 0 kupujem beskonačno novčića :)
 
RIP... Po meni... Imam 2k komada, ne znam ni da li da ih se ratosiljam ili da prežalim i ostavim...
 
Ja imam jos 150K ..kupio ****** na 200 350K ..kad sam video gde ce prodam na 150 200K a ovo ostavi za svaki slucaj ako krene neki pump a ono opet bunar.
 
Dzoni batali WC vidiš da te urniše već duže vreme..prežali izgubljeno kreni dalje...;)
Ja sam imo 5k kupljenih na 500 i malopre sam sve otpremio niz kanalizaciju po 140...WC može i na 20k da nagura mene više videti neće... :smoke:
 
Imam i ja jos 150K, od ranije 85K i juce na 134 poranim i kupim jos 70K. Pre ili kasnije ce se oporaviti, nista ne dobijate prodajom u bescenje.
 
Dzoni batali WC vidiš da te urniše već duže vreme..prežali izgubljeno kreni dalje...;)
Ja sam imo 5k kupljenih na 500 i malopre sam sve otpremio niz kanalizaciju po 140...WC može i na 20k da nagura mene više videti neće... :smoke:
da znas da me ursnise konstatno od kad se pojavio al ono kad kupis na 1400 za brdo BTCa onda ti svaka mnogo niza cena deluje kao ma ne moze vise nize od ovoga mora da krene malo navise pa opet kupis...sad vise nemam nijedan WC
 
da znas da me ursnise konstatno od kad se pojavio al ono kad kupis na 1400 za brdo BTCa onda ti svaka mnogo niza cena deluje kao ma ne moze vise nize od ovoga mora da krene malo navise pa opet kupis...sad vise nemam nijedan WC
Priznaj da si sada mnogo mirniji i možeš se koncetrisati na drugi novčić ;)...Ja sam zbog WC skroz zaboravio da mi je još od prošlog vikenda ostalo u sell orderu 700 BC-a na 30800 i sad sebi mud* pojedoh...zato sam i rasprodao shit da mi ne odvlači pažnju...
 
Lepo raste, bitno je da ga trgovci nisu napustili, cena ce mu se sigurno fino oporaviti. Juce sam par sekundi merkao sell order od skoro milion WC-a po ceni od 72, dok sam se ja smislio lik ga je odmah povukao.
 
Baš, baš kreativna ideja! Ne znam ništa o novčići, ali to mi se dopada. :)
A razmiliću hoću li "reciklirati". Nesrećno ime WC sa nesrećnom sudbinom reciklaže. Sve se uklapa. :D
 
ne mozes svakako jos odraditi recycle, jos se radi na tome....
 
Vidim da se o njemu prica ovih dana u vise tema, a ima odavno svoju. Ja nisam ni komad prodao dok je padao, ali se nisam ni dopunio kad je bio cak i po 20. Odavno sam postavio sell ordere, mislim da mi je prvi na oko 250. Samo neka gazi.
 
Sta cu kad sam ga uzimao na 850sat. da mi je docekat samo da izvucem ulozeno :(
 
Lep buy support preko 200 na Mintpalu. Ja se pomalo igram sortovanja, ali lako mogu da se zestoko opecem.
 
Ja bio kupio u avgustu na 55-80, za 1BTC, ali sam prodao na 100. krastavac. ko će znati šta da očekuješ od shitcoina.
 
Nazad
Vrh Dno