Šta je novo?

Weather aplikacije

@lega99

Koliko si zadovoljan aplikacijom? Vidim da ima sve bitne podatke, koliko je precizna u predviđanju vremenskih prilika?

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
I ja sam na istoj godinama i skroz je ok. Za izvor koristim Foreca.
 
@lega99

Koliko si zadovoljan aplikacijom? Vidim da ima sve bitne podatke, koliko je precizna u predviđanju vremenskih prilika?

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

Zadovoljan sam, evo sad sam prokuzio da mi javlja grmljavinu na sporednom ekranu , widget se azuriro na grmljavinu. Sto se tice vremenskog servera malo menjam, kako kad, nekad jedan od dva ponudjena trokira pa onda promenin na onaj koji radi. Koristim plasma na PC tako da u panelu ima plus yr.no ikonicu koja daje prognozu a ne trenutnu temeperaturu i Gis-meteo aplikaciju na desktopu.
 
Hvala puno obojici na informacijama!

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Ja sam za ove letnje oluje instalirao Storm Radar, neuporedivo je bolja u odnosu na standardne weather aplikacije u tom pogledu, pre par dana sam dosta aplikacija testirao istovremeno pred oluju.
 
Vec duže vreme koristim Today weather, meni bar odlična.

Gesendet von meinem EVR-L29 mit Tapatalk
 
Vec duže vreme koristim Today weather, meni bar odlična.

Gesendet von meinem EVR-L29 mit Tapatalk

Malo baguje u poslednje vreme, cesto zna da ode u offline, i cesto ne azurira temperaturu u navbaru tj u vrhu ekrana, sem tih stvari bas dobra.
Ali jedna od najlepsih i ima bas dosta widgeta...
 
Malo baguje u poslednje vreme, cesto zna da ode u offline, i cesto ne azurira temperaturu u navbaru tj u vrhu ekrana, sem tih stvari bas dobra.
Ali jedna od najlepsih i ima bas dosta widgeta...
Dešava, ali retko, to je od skoro tako, popravice nadam se sledećim Update.

Gesendet von meinem EVR-L29 mit Tapatalk
 
Na today weather kada imate memorisana dva grada, ne možete na widgetu menjati gradove. Može li ovo nekako da se omogući? Na weather & clock widget to može, samo im je po meni mana što imaju samo dva izvora za prognozu.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Koliko je sigurno kupovanje aplikacije za mob sa google play store
 
100% je sigurno. Zasto pitas?

Sent from my IN2013 using Tapatalk
 
Jer su cene u RSD i ne placam preko bancine aplikacije nego preko toga gde te odvede aplikacija ako hoces da je kupis, mozda neku aplikaciju hocu da kupim da ne iskacu reklame svaki cas
Pa ubacis karticu na svoj google nalog i tako, kupujes

Sent from my IN2013 using Tapatalk
 
Hvala @ Tomiprunet

Koliko sam ja skapirao tacnost programa zavisi sa kojih meteo sajtova dobavljaju podatke i od naseg RHMZ Srbije koji ocitavanje temperature na svom www izbacuje na sat vremena. Ne znam koji su intervali ocvitavanja mernih stanica u Srbiji ali ocito da je raspon veliki. Ako sam ja dobio da pada kisa posle skoro 1h i 30min na widgetu znaci da ni za BG nema nekih brzih intervala ocitavanja podataka.
 
@lega99
Ta weather aplikacija koju sam postavio ne uzima podatke od rhmz
Tako da ako pratis na radaru u aplikaciju videt ces da je jako pouzdana. Widget ima ali nije nesto.

Sent from my IN2013 using Tapatalk
 
@lega99
Ta weather aplikacija koju sam postavio ne uzima podatke od rhmz
Tako da ako pratis na radaru u aplikaciju videt ces da je jako pouzdana. Widget ima ali nije nesto.

Sent from my IN2013 using Tapatalk
Kapiram ja tebe ali nema logike da svaki prog i sajt za vreme ima svoje merne stanice u svakom selu na planeti. Nesto kao radarske mape idu sa satelita ali ostalo po mojoj logici uzimaju posredno od meteo agencije neke drzave. Ne moze ni satelit da bude na svim stranama zemlje i sve da pokriva, mora ih biti vise da bi pokrili celu zemaljsku kuglu. E sad kako to dele te podatke ja znam samo po GIS-Weather programu za PC da je nekad imao prognozu za 7 dana a onda je nastao rez na 5 dana a tehnologija napredovala, rez od 4 meteo isporucioca sad ih ima samo 2, pa rez ko i sta ustupa od podataka besplatno za programe tog tipa. Ko plati taj dobije ko ne plati taj dobije deo podataka koje moze da stavi u svoj program. GPRS ocitavanje namerno je namesteno da omasuje 20-30 metara....:)

Tvoja apikacija za koju si dao link zove se: Weather & Radar USA - Severe weather alerts
Mene asocira da je to aplikacija za USA i mozda tu ne omasuje
 
Poslednja izmena od urednika:
Kapiram ja tebe ali nema logike da svaki prog i sajt za vreme ima svoje merne stanice u svakom selu na planeti. Nesto kao radarske mape idu sa satelita ali ostalo po mojoj logici uzimaju posredno od meteo agencije neke drzave. Ne moze ni satelit da bude na svim stranama zemlje i sve da pokriva, mora ih biti vise da bi pokrili celu zemaljsku kuglu. E sad kako to dele te podatke ja znam samo po GIS-Weather programu za PC da je nekad imao prognozu za 7 dana a onda je nastao rez na 5 dana a tehnologija napredovala, rez od 4 meteo isporucioca sad ih ima samo 2, pa rez ko i sta ustupa od podataka besplatno za programe tog tipa. Ko plati taj dobije ko ne plati taj dobije deo podataka koje moze da stavi u svoj program. GPRS ocitavanje namerno je namesteno da omasuje 20-30 metara....:)

Tvoja apikacija za koju si dao link zove se: Weather & Radar USA - Severe weather alerts
Mene asocira da je to aplikacija za USA i mozda tu ne omasuje
Meni se tako zove jer sam odabrao jezik english usa. Inace aplikaciju koristim u Srbiji, cak i ovi sto imaju vocnjake, prema njoj odredjuju kad ce prskati vocnjake

Sent from my IN2013 using Tapatalk
 
Meni se tako zove jer sam odabrao jezik english usa. Inace aplikaciju koristim u Srbiji, cak i ovi sto imaju vocnjake, prema njoj odredjuju kad ce prskati vocnjake

Sent from my IN2013 using Tapatalk


Bas probam, videcu par dana ali preterase sa reklamama, ceo ekran reklama.
 
Meni se tako zove jer sam odabrao jezik english usa. Inace aplikaciju koristim u Srbiji, cak i ovi sto imaju vocnjake, prema njoj odredjuju kad ce prskati vocnjake

Sent from my IN2013 using Tapatalk
Druže, ne funkcioniše to tako [emoji16] ime stavlja autor aplikacije, ne dodaje se u ime jezik koji si ti podesio na telefonu [emoji16]

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Druže, ne funkcioniše to tako [emoji16] ime stavlja autor aplikacije, ne dodaje se u ime jezik koji si ti podesio na telefonu [emoji16]

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
Kad sam jezik odabrao english UK. Aplikacija se zvala weather&radar UK
Zasto bi pisao da nije bilo tako.

Sent from my IN2013 using Tapatalk
 
Evo naziv aplikacije pre i posle promene jezika sa usa na uk english

0e1dddcd487e6679cb4c8732cd1db057.jpg
c3b9c92ab8521210c1f6dfbfb7a508a5.jpg


Sent from my IN2013 using Tapatalk
 
Ajde stavi jezik na srpski pa javi rezultat.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Ne raspravljajte se oko gluposti, tema su aplikacije a ne prevodi.
 
Već sam spominjao, ali ajde da ponovim: Yandex Weather, pokazala mi se najtačnijom, a postoji i mogućnost prijave pogrešnog vremenskog izveštaja, čime se aplikacija uči da bude preciznija

Послато са Mi A2 Lite помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh Dno