Šta je novo?

WD TV Gen2 (HDMI 1.3, DTS dekoder)

To su samo addonsi, licence za iste koje wd placa, nisu postigli dogovor sa netflix i normalno je da ga nema u novoj verziji gen 4. U prevodu kupuj brze gen 3 dok ga jos ima na nekom rafu po toj ceni.
 
^ na zalost to je samo stari info. Nema ga nigde u prodaji. Uzeh danas gen 4. Za netflix cu se dovijati preko kompa i eventualno cekati neki cutom firmware.
Svakako, hvala na odgovorima.
 
Da vaskrsnem temu, treba da mi stigne WD live plus verzija, prvi put se srecem sa ovim uredjajem i vidim da ima dosta bitnih stvari i da se sve vrti oko fw, kao i da mora neka gimnastika da se odradi oko wi fi stika.
Moze li neko da me uputi u kratkim crtama sta i kako i odakle poceti?
Unapred hvala.

Sent from my SM-A500FU using Tapatalk
 
Da dodam samo; posto mi uz wd ne stize daljinski, moze li neko preporuciti eventualno neku aplikaciju sa marketa koja bi ga pokrenula preko androida

Sent from my SM-A500FU using Tapatalk
 
Danas mi je stigao wd, ipak je model prve generacije sa rca cincevima, znaci nema mrezni prikljucak za net, moze li neko pomoci i objasniti kako konfigurisati wi fi stick da bi isti funkcionisao.
U pitanju je tp link 722N
Sent from my SM-A500FU using Tapatalk
 
Mir Božiji, Hristos se rodi!


Tema jeste starija ali ako neko može da pomogne....
Imam wd tv live stream ( Gen.3) koji radi potpuno kako treba.
Imam i stari Wd Tv Hd ( Gen.2 , bez WiFi, hdmi 1.3) kod koga imam sledeći problem:
kada je spojen na tv pomoću cinč kabla na AV ulaz - radi sve ali je slika slabe rezolucije , što je i normalno.
Problem nastaje kada ga spojim pomoću hdmi kabla. Jednostavno ne može da podigne sistem do kraja i da se uključi, ciklično se isključuje i ponovo pokušava da se uključi na svakih 10-tak sekundi.
Da li neko zna ili makar sluti šta bi mogao biti problem?

Pozdrav za sve,
 
Štekni mu b-rad firmware

Sent from my SM-A520F using Tapatalk
 
Probao, ne pomaže. Kao da mu nedostaje struje....
Da li može da bude do hdmi kabla (wdtv ima 1.3 a kabel je noviji, valjda 2.0, ili tako nešto)?
 
Poslednja izmena:
Moguce, probaj sa nekim 1.3

Sent from my SM-A520F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno