bopuc je napisao(la):Hocu da napravim CD audio kompilaciju, ali mi se pojavio problem jacine zvuka. Svaka pesma sa razlicitog CD-a je razlicite jacine zvuka, sto se veoma primecuje kada ih sve stavim na svoju kompilaciju. Kako ovo izbeci?
bopuc je napisao(la):vidim da sam vec pogresio 🙁
nadam se da je to moguce popraviti i sada. Vec imam izgrebovane mp3 fileove i hocu da ih vratim u wav i da pri tome uradim 'normalize'. Da li je i ovo izvodljivo ili moram da grebujem sve pesme ponovo?
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Napomena: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari