Šta je novo?

Watson MP 4242 player

qQq

Slavan
Učlanjen(a)
28.04.2006
Poruke
310
Poena
320
E ovako...
Kupih danas ja ovaj player pa sam se posteno iznervirao...

1)Izgleda lepo [zato sam ga i uzeo] :)
2)Fazon baterija drzi 12h
3)Puni se preko USB-a
4)Platio oko 3000din
5)I najbitnije ebeni konektor od slusalica nije 3,5mm nego 2,5mm :wall:
Znaci poludeo sam, jer vec imam sluske za mp3...
A realno nisu ni ove njegove lose, ali ja sam naviko na malo glasniju muziku, mislim da ne cujem ni svoje misli :D
Tako da ako neko zna gde mogu da kupim taj konektor da ulaz bude 2,5mm a izlaz tj rupa 3,5mm bio bih mu mnogo zahvalan :D
 
Mislim da ovo treba da ide u "Gde da kupim"

Adapter imaš u Silkenu (TC u Balkanskoj, možda 50m ispod Narodnog Fronta), ja sam tu uzeo.
 
Imaš i u Tehnomaniji, a verujem i BG elektroniku, nije to sad neka mnogo egzotična roba :p
 
Koje su vam to kung-fu marke? :)
 
Kads se gledaju filmovi koliko izdrzi baterija?
 
>Kads se gledaju filmovi koliko izdrzi baterija?

Uzeh ga danas pa da odgovorim ako nekog zanima izdrzala je manje od sat + 1/2.Dobra stvar je sto prima i mini sd.
 
Poslednja izmena:
Daj neka neko uslika ovaj plejer da vidim na šta liči.
 
tzv watson ;)
 

Prilozi

  • DSCN0080.JPG
    DSCN0080.JPG
    110.3 KB · Pregleda: 85
Lol! To potpuno isto izgleda kao Blueberry iCe. :D

bigimg.jpg


:d
 
e, OK.
nisam mogao nikako da nađem sliku na netu a volim da vidim tako razne plejer, ipak je izgled ono što najpre zeinteresuje kupca :d
 
Cak mu radi i mini sd slot,fantasticna opcija za 32e ;)
 
Cak mu radi i mini sd slot,fantasticna opcija za 32e ;)
>Kads se gledaju filmovi koliko izdrzi baterija?

Uzeh ga danas pa da odgovorim ako nekog zanima izdrzala je manje od sat + 1/2.Dobra stvar je sto prima i mini sd.
:D

Divna baterija, a kol'ko izdrži kad se pušta samo audio, 5h :d
Ima jedna dobra stara izreka, ''nisam dovoljno bogat da kupujem jeftine stvarii''
Bolje uzeti za malčice više para neki pristojan MP3 tipa Clip il' onaj novi mali Philips, ne kupuje se tako nešto baš svaki dan ;)
 
Kakav djubrix. Jel makar ima dobar zvuk preko adaptera na normalne slusalice?
 
to ti je ona fora, ili ćeš nositi nike patike godinu ipo ili menjati neke kineske tike svaka 4 meseca, na kraju kad sabereš isto izađe finansijski.
 
Smoriste kao da se radi o 1milion$,sve u svemu zavrsava posao za povremeno slusanje i gledanje fotki ili klipova a da se ne cima mobilni.
 
Ma, važno je da tebi odgovara, radio on 5 sati ili 50 za dve max tri godine će riknuti ta baterije kakva god da je.
 
Bas tako,a ipokusavam da vidim sta se to zadrzalo duze od 1 god a da nije zamanjeno necim 'novim'.
 
Nazad
Vrh Dno