Šta je novo?

Watch Dogs

Poceo sam da igram ovu igru, i dosao sam do onog dela / Skill point acquired / Open the Skills Tree . Sta god da pretisnem nista se ne desava, kako da otvorim drvo vestine :d Nece nesto puuu :(
 
Jel to neki low budget miš? Možda nema opciju pritiska kotura. Dodijeli mu drugi gumb u opcijama igre.
 
U pitanju je ovaj model : A4 Tech X6-80d, ma ima tu opciju, kad pretisnem kotur, u Windows modu, izadje ona ruka :d
 
Ubih se trazeci na netu info sa kojim oruzjem u multiju mi likovi upucaju auto i ne mogu da ga pokrenem,samo se zadimi ispod haube i cao...udjem u drugi auto,krenem i oni opet urade isto!Zna li neko u cemu je fora?
 
Poceo sam da igram ovu igru, i dosao sam do onog dela / Skill point acquired / Open the Skills Tree . Sta god da pretisnem nista se ne desava, kako da otvorim drvo vestine :d Nece nesto puuu :(

Meni prvo izbaci da pritisnem caps lock za skill tree, i onda idem skrol napred ili nazad, biram sta hocu da ubudzim i stisnem enter. Meni je caps lock jer sam menjao kontrole da mi skrol dugme bude za rear view kola ;)
 
Da sam sebi odgovorim na pitanje.
U pitanju je puska Destroyer koja se otkljucava zavrsavanjem sporednih criminal convoy misija i jednim metkom zaustavlja vozila,helikoptere i teska oklopna vozila.
 
Inace posle misije ti izbaci pritisni "to dugme" za skill tree :)
 
Odlepio sam, negde pred kraj igre sam dobio corrupted save. ****ni ubisoft majmunski.
 
Obrisao sam vec sve. Obrnucu je za koju godinu kad budem imao jacu masinu.
 
A gde se nalazi savegame cisto da napravim kopiju, za svaki slucaj
 
kako je ovo bedno optimizovano, meni na gtx780 jedva radi.... posebno se primeti u gradu kad vozis automobil.... ide ide lepo pa onda neki stuttering.... sa kojim NV drajverima najbolje radi??

Imas zver od kartice pa ne kontam, meni na R9-270x pici sve na high, ni jednom nije secnula, a igram vec skoro nedelju dana ;)
 
kako je ovo bedno optimizovano, meni na gtx780 jedva radi.... posebno se primeti u gradu kad vozis automobil.... ide ide lepo pa onda neki stuttering.... sa kojim NV drajverima najbolje radi??

Meni isto tako jedva radi, na msi-gtx560ti/OC sve je ok, dok ne sednem u auto da vozim gradom, onda krece usporavanje i seckanje samo tako :d

Inace zna li ko kolko traje ova igra, ja se ubi danas od igranja, i jos je nisam presao, oduzi mi se nesto :(
 
Za sve koje kojima igra stuca na Nvidia kartama - instalirajte Nvidia driver 337.88, update igre 1.03.471, stavite The Worse mod, pa slobodno sve napumpajte do kraja - meni na gtx760 radi super, tek ponekad framerate padne na ~20, I to na kratko, inace se drzi na 30-40.
 
Save game ti se nalazi tamo gde si instalirao igru Watch Dogs u folderu-bin ( 1.save, 1.save.upload, 2.save, 2.save.upload)

Ovako imenovane fajlove ne vidim u datom folderu. Sadrzaj foldera izgleda ovako: Untitled.jpg
Zna li neko gde da nadjem savegame?
 
Windows 7

C:\Program Files\Ubisoft\Ubisoft Game Launcher\savegames

Steam

C:\Program Files\Steam\userdata\(your_user_ID)\243470\remote\ savedata

"Narodna"

C:\Program Files\Watch Dogs\bin
 
Poslednja izmena:
mmsandi@ to je neka "zvaka" na popustu.:d
 
lazabd
jesi probao drajvere 340.43 beta, ja sam sa prethodnih beta 337.50 dosao na ove..... nisam ni bio na 337.88 al, pokusacu da probam sa njima i da odradim Worse mod bez update-a igrice koji je 12GB...... Nego reci mi tih 30-40fps koje izvlacis, na kojim podesavanjima je to? Ultra/High ili slabije
 
lazabd
jesi probao drajvere 340.43 beta, ja sam sa prethodnih beta 337.50 dosao na ove..... nisam ni bio na 337.88 al, pokusacu da probam sa njima i da odradim Worse mod bez update-a igrice koji je 12GB...... Nego reci mi tih 30-40fps koje izvlacis, na kojim podesavanjima je to? Ultra/High ili slabije

Nisam probao te beta drajvere, posto mi ovako radi skroz ok (obrnuo sam igru 2x). Podesavanja su napumpana max, sto je i vise od ultra koje mozes da podesis kroz igru. Recimo, u config fajlu je default render quality podesen na _realtime, meni je ultra. Worse mod dodaje i high res teksture, vetar, bolje osvetljenje - sve cemu ni ne moze da se pristupi kroz podesavanja u igri. Meni se posebno svidja bokeh DOF intensity podesavanje - kada se ukljuci na low, sve izgleda daleko prirodnije.
Samo pazi da skines poslednji Worse mod (trenutno je to 0.8) posto stariji seckaju na grafickim sa samo 2G rama.
Kada to sve uradis igra ce em izgledati ocigledno bolje nego vanilla, em nece seckati.
btw, ja imam RLD verziju, a update je 70M.
Tvoja masina je jaca od moje u svakom pogledu - kad kod mene radi ovako, kod tebe ne bi trebalo da secne nimalo.
 
Poslednja izmena:
Vrh Dno