Šta je novo?

Watch Dogs

Wahad

Slavan
Učlanjen(a)
22.09.2005
Poruke
3,995
Poena
410
Ovo je nešto najbolje što sam video u proteklih par godina. Od grafike do gameplay-a do priče koja je prekopiran Person Of Interest!!! Čak i na kraju demoa je scena bukvalno izvučena iz serije!

[YOUTUBE]eyKP2mL84iI[/YOUTUBE]
 
da :) upravo odgledah
deluje VRLO lepo
 
Nisam mogao da verujem da je Ubisoft imao bolju konf. od MS-a a ovo me je na kraju odusevilo, totalno neocekivano. Prosto neverovatno kako se ovo pojavilo bukvalno niotkud.
 
Jel ovo predstavljeno sada na E3u?

Jeste. Samo sto se jos ne zna za koje platforme se pravi, procitao sam na drugom forumu da je lik koji je igrao koristio kontroler koji lici na novi Wii U. Nadam se da ce biti i za PC, ovo stvarno izgleda kao nesto najbolje u poslednjih ko zna koliko godina.

EDIT:

http://www.computerandvideogames.co...real-announces-stunning-next-gen-watch-dogs/#

Ubisoft's announced a brand new Montreal title, Watch Dogs, which is said to be in development for next-gen consoles, according to reports.

Although the game was controlled by an Ubi employee using an Xbox 360 controller, no platforms were specified at E3 - and we think you'll agree it looks far beyond the capabilities of current-gen hardware.
 
Poslednja izmena:
Pa iskreno, niko nije predstavio NextGen konzolu do sada osim Nintenda sa Wii U... tako da bi ovo moglo da izadje za ovu generaciju.

Barem je meni nelogicno da prikazuju igru a da sama platforma jos nije ni predstavljena! :d
 
Odgledao malo pre. Grafika me je oduševila, čisto sumnjam da WiiU može ovo da izvuče, a ni sadašnje konzole.
A što se tiče gameplay-a, sve je nekako fluidna, ne znam kako da se izrazim :)
 
Update: Ubisoft's press site has filed platform listings for Watch Dogs: PlayStation 3, Xbox 360 and PC.
 
dupi*kumat, odlicno :)
 
Ono sto je bilo prikazano je definitivno sa PC-a, onaj kvalitet AA, rezolucije, osvetljenja, shadera, izgled NPC-a, animacija je malo mnogo lepo za sadasnje konzole onako glatko. U svakom slucaju Ubi je iznenadio sve sa ovom igrom.
 
Najzad pogledah klip... i prosto sam ostao bez reci...

Iskreno mislim da ovu igru vredi cekati za NextGen konzole, jer grafika izgleda bolesno... i ne samo grafika, sve je odlicno ukomponovano! Kisa, vetar, fizika, animacije, ideje uopsteno za raznorazne opcije.
Igra sa ogromnim, ogromnim potencijalom! Nadam se da ce priblizno izgledati na PS3, jer ja i dalje mislim da nisu izvukli maksimum iz ove generacije. :D
 
Eh, ala ce posle ovoga GTA5 jadno izgledati :).
 
AU, ovo je definitivno razvalilo sve na ovom sajmu...
 
Ali Last of Us, nisu normalni kako ono izgleda i koliko je zrelije sve od Uncharted-a..
 
CEO Ubisoft-a je upravo potvrdio da izlazi za PS3, X360 i PC.
 
Sto se palite, ovo je samo jos jedna od onih igara sto preterano izgleda ali u stvari 99% toga je skriptovano i od igraca se ocekuje da pritisne jedan taster u pravo vreme za nastavak igranja i pokretanje odgovarajuce animacije.
Od linearnosti ovde nema nista i to i sami znate.
 
Sto se palite, ovo je samo jos jedna od onih igara sto preterano izgleda ali u stvari 99% toga je skriptovano i od igraca se ocekuje da pritisne jedan taster u pravo vreme za nastavak igranja i pokretanje odgovarajuce animacije.
Od linearnosti ovde nema nista i to i sami znate.

Pardon , nelinearnosti :)
 
ovi sto sumnjaju da ce cela biti linearna i skriptovana, nek mi objasne multyplayer ....
 
ovi sto sumnjaju da ce cela biti linearna i skriptovana, nek mi objasne multyplayer ....

ne znam kakve veze to ima jedno s drugim?
Nelinearna ne znaci da je open-world mapa, ili linearna da je ogranicena manje regije, kvartove, zgrade... Nelinearnost je ako ti neko namesti kamion sa dinamitom da ga podmetnes u neku garazu, ne uradis tako kako ti oni nalazu, nego npr. skines dinamit i postavis ga na neko trece mesto, ili ga prodas, ili ga npr. koristis za hvatanje ribe... to je nelinearnost.
 
ne znam kakve veze to ima jedno s drugim?
Nelinearna ne znaci da je open-world mapa, ili linearna da je ogranicena manje regije, kvartove, zgrade... Nelinearnost je ako ti neko namesti kamion sa dinamitom da ga podmetnes u neku garazu, ne uradis tako kako ti oni nalazu, nego npr. skines dinamit i postavis ga na neko trece mesto, ili ga prodas, ili ga npr. koristis za hvatanje ribe... to je nelinearnost.

+1
 
Bilo kako bilo, svi cemo se lepo igrati kad izadje. :)
 
Nazad
Vrh Dno