Šta je novo?

Wasteland 3! Crowdfunding - FIG

G!!!

Čuven
Učlanjen(a)
30.06.2000
Poruke
5,671
Poena
780
Moja oprema  
Laptop
HP Spectre x360
Mobilni telefon
s22u
Steam
mocnijogurt
Pristup internetu
  1. Kablovski internet
  2. Mobilni internet
https://www.fig.co/campaigns/wasteland-3#about





A party-based role-playing game, with a renewed focus on our trademark complex story reactivity and strategic combat.

By including vehicles, environmental dangers, and a revamped, more fluid action system, we are evolving on Wasteland 2's deep tactical turn-based combat and unique encounter design.

Play by yourself or with a friend in story-driven synchronous or asynchronous multiplayer. Choices open up (or close off) mission opportunities, areas to explore, story arcs, and lots of other content.

Your Ranger Base is a core part of the experience. As you help the local people and establish a reputation in Colorado, quests and narrative will force you to make decisions on how to lead.

The game will be set in the savage lands of frozen Colorado, where survival is difficult and a happy outcome is never guaranteed. Players will face difficult moral choices and make sacrifices that will change the game world.

FIRST 48 HOURS ONLY: All backers of Wasteland 3 ($20 or more) will receive a FREE copy of either the old-school turn-based post-apocalyptic cRPG UnderRail or the point-and-click horror adventure game STASIS. Steam Keys will be distributed after the Wasteland 3 campaign has concluded.

1475085114-wasteland-3-prototype-screenshot-2.png

1475085112-wasteland-3-prototype-screenshot-3.png



Wasteland 3 will feature a deep and engaging story utilizing a newly-revamped dialog tree system from the celebrated writers of Torment: Tides of Numenera.

Simultaneously releasing to Windows, Mac, Linux, PlayStation 4 and Xbox One.
 
Sve je tu super...lozenje kad se najavi ovako nesto, slike, najave bla bla...ali realnost je nesto drugo.
Na Wasteland sam se lozio samo tako, hajpovali su ga maksimalno i...raocarali.

S druge strane, oni jos nisu izbacili Torment, rade na Bard's Tale 4 i sad vec prikupljaju pare za Wasteland 3 sa najavom za, koliko vidim, Q4 2019 ?! Ala smo postali alavi :)
 
Torment je skoro gotov, na bards tale-u radi drugi deo tima, ovo jos nije u produkciji, ne vidim neka preklapanja velika...
 
Wasteland 2 je bio sasvim ok. Mislim da je igra preduga, ali nikako se nisam razocarao.
 
Samo jedna stvar kod Wasteland 2 - armor.

@zuloom: nisam mislio na preklapanja nego na to da najavljuju i prikupljaju pare za igru 3 - 4 godine pre nego sto ce da je izbace.
 
ja sam ih podrzao, kao sto cu podrzati koliko god mogu ovakve i slicne projekte

wasteland 2 nije savrsen ali je jako dobra igra koje sam se naigrao

torment ne sumnjam da ce biti fenomenalan
 
Meni je W2 bio odlican, sa zadovoljstvom sam ga presao.
Raduje me treci deo, vrhunski izgleda.
 
Izasloooooo, hell yeah!



Igra je na Game Pass-u.
 
Poslednja izmena:
Jel obrnuo neko Wasteland 3, kakvi su utisci?
 
ko uspe da obrne ovakvu igru za nedelju dana, pod uslovom da igra kako treba, a ne samo da preleti, rispekt :)

nedavno sam krenuo W2, ali kad sam skontao koliko ce mi vremena oduzeti, pomerio sam je za kasnije kad predjem neke druge igre...

sve u svemu, ovako na prvi pogled mi deluje da ce ovaj deo biti sasvim ok, iako nisam ni jedan review odgledao u celini
 
Poslednja izmena:
Presao sam je celu, lepo struktuirana mehanika i interfejs. NPC su zivopisni kao i u proslim delovima, mape su raznovrsne necu da spoilujem...vredi, ko je voleo ranije delove nece se razocarati, nije hardcore rpg zato preorucujem na najtezem da se igra. Vise opcija kraja, vise opcija i kod questova...Mene je drzala kada sam poceo nisam ostavljao...sama duzina igre je30-40 sati ako se zaviruje ispod kamena...
 
Generalno dobra igra, igrao sam na Rangers nivou tezine, sto je predzadnji nivo tezine, u pocetku je bilo izazovno, blizu sredine taman, a nedugo zatim, igra je postala bas laka, sve laksa i laksa, takav da je zadnji deo igre bio i najlaksi, lose su odradili balans, ali nije mi smetalo.

Grafika je ok, cartoon like i sto je najbitnije, radi odlicno.

Nisam imao bagova, osim samo kod jednog questa, sto je vise nego zadovoljavajuce… taj quest nisam mogao da zavrsim kako sam zeleo, ali sam mogao da ga zavrsim na drugi nacin.

Zvuk, muzika, glasovi… ok, nista sto se izdvaja kvalitetom.

Interfejs relativno udoban, doduse invetar i neke ikonice, previse sitne.

Gameplay dobar, drzi, relativno zarazno.

AI putanje i neprijatelja, impresivno dobri, nikad neki clan nije zalutao, a moze ih biti cak osam.
Ume biti zamorno levelovati, birati opremu, customizovati i craftovati za 6 clanova tima.
Prica nista posebno, kao ni likovi i svet.

Dosta mi je, preskocicu DLC koji stize u oktobru, 7.5/10
 
Nazad
Vrh Dno