Šta je novo?

Warhound - Mladić je stigao u video igre!

Nedjo

Čuven
VIP član
Učlanjen(a)
12.07.2000
Poruke
6,934
Poena
800
http://www.gametrailers.com/search.php?s=Warhound&str_type=allmedia&ac=1

Sjajna grafika, uporediva sa Crysisom!



Evo i intervjua sa kreatorima:

http://www.ggmania.com/full.php3?show=5840

Mali odlomak iz istog:
Q: What can you tell us about the engine that is being used for the game?

A: Warhound is being created with the latest, 4th incarnation of the Chrome Engine. It is a full-featured rapid game development system with advanced visual technologies, which incorporates all modern visualization techniques, advanced scripting system and impressive physics. In our previous game, Call of Juarez, we used the 3rd incarnation. Warhound is one generation ahead, which means that it's going to be a better looking and a much faster experience, utilizing the latest technologies. We'll have full DX10 and Pixel Shader 4.0 support for the PC, and an Xbox 360 version.
 
Poslednja izmena:
Malo screenshotova nije na odmet ;)
 
Poslednja izmena:
I jos malo::d
 
Poslednja izmena:
Ovo brutalno dobro izgleda!
 
Koja glupost od texta...
 
Poslednja izmena:
Bogami, iako izgleda odlično, efekti (motion blur, DOF, pa i HDR) a čak i neke teksture jako liče na CoJ. Nije da je to neka mana, ali opet mislim da je Crysis ispred, kvalitativno i sa programerske strane. Jer, CoJ me asocira na lošu optimizaciju u scenama sa puno drveća i trave, a FarCry (i Crysis) upravo suprotno. Ako već nisu mnogo radili na poboljšanju izgleda, nadam se da će ta nadogradnja engine-a doneti brži rad sa shaderima i foliage-om. CoJ, koliko god bio grafički impresivan, ipak je neoptimizovan do bola...
 
Dok je ne probam nema komentara. Grafika jako često služi da "prefarba" bledu ideju i priču..
 
Pa i za CoJ su govorili da ima "tanku" priču, a meni je baš fino legla. Mislim, šta da očekujemo od igara - priču kao u Godfatheru ili nekom romanu Alberta Kamija? Dovoljno je da sama igra bude zanimljiva, a originalnost je u današnje vreme teško postići...
 
Bogami, iako izgleda odlično, efekti (motion blur, DOF, pa i HDR) a čak i neke teksture jako liče na CoJ. Nije da je to neka mana, ali opet mislim da je Crysis ispred, kvalitativno i sa programerske strane. Jer, CoJ me asocira na lošu optimizaciju u scenama sa puno drveća i trave, a FarCry (i Crysis) upravo suprotno. Ako već nisu mnogo radili na poboljšanju izgleda, nadam se da će ta nadogradnja engine-a doneti brži rad sa shaderima i foliage-om. CoJ, koliko god bio grafički impresivan, ipak je neoptimizovan do bola...

Nadam se da ce ti se snovi ispuniti, mada, ja sam pesimista :) Iskreno mislim da je CoJ jedna jako jako neoptimizovana igra, oblivion izgleda 100x bolje i radi 10x bolje...

PS. Sta ocekujemo od igre ? Pa sledecu ediciju od Clive Barkera, jos jedan Undying ne bi skodio...e to je igra...
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno