Šta je novo?

WAP i 064

  • Začetnik teme Začetnik teme legend
  • Datum pokretanja Datum pokretanja

legend

Čuven
Učlanjen(a)
29.06.2000
Poruke
1,039
Poena
649
Da li postoji mogucnost koriscenja mobilnog interneta preko mreze 064?

Pozdrav
 
Ne,pitanje je da li su oni culi za to 🙂.Osim toga,ako im neko bude rekao da to postoji,ici ce preko PTT-a 🙂,znaci slow,slower,the slowest.....
 
sta se svi pale na wap kada je na zapadu vec zvanicno mrtav jer je glupost ici 14.4k i gledati neke pateticne tekstualne prezentacije. Zato u japanu nikada nije ni zaziveo wap vec su odma' presli na 3G 😀
 
sve to stoji, ali meni bi dobro dosao da proverim email, jer sam cesto na putu i unutrasnjosti po nekoliko dana.

Inace dok mi sacekamo G3, ima da pomremo.....ovako je daj sta das.
 
Kiwy je napisao(la):
sta se svi pale na wap kada je na zapadu vec zvanicno mrtav jer je glupost ici 14.4k i gledati neke pateticne tekstualne prezentacije. Zato u japanu nikada nije ni zaziveo wap vec su odma' presli na 3G 😀

Batice, zaboravio si I-mode!(D)
 
Nazad
Vrh Dno