Šta je novo?

volani nastavak :)

Stigla mi je malopre mail reklama od computerlanda , imaju u ponudi Thrustmaster T500RS o kome se pisalo na prethodnoj strani , samo 61999din :D
 
Ma daj bre. Nisu bas cisti.
Drugar ga kupio pre 6 meseci, maltene cim je predstavljen za 47k, uredno sa fiskalnim racunom, garancijom...
Cekao je nekih 2-3 nedelje ali je na kraju stigao.

Sada se na Amazonu prodaje za oko 400 USD.

Tapatalking Blade
 
Da li se meni cini, ili je winwin stavio pogresnu sliku za volan? Ovo bi trebalo da ima kvacilo.
http://www.winwin.rs/gaming-pc-i-ko.../volan-thrustmaster-rallye-gt-ffb-clutch.html

Bas sam se naostrio da uzmem Driving Force GT, ali nema sanse da se iskopa bilo gde kod nas. Krenuo sam da vijam alternative, i za sada sam nasao ovaj Thrustmaster RGT iz WinWin-a i Ferrari F430 kojeg mogu iskopati za 14.5k... Za te pare bi mi mogao da padne i neki polovni G25, ali tek to je rare.
 
Ili sliku ili naziv pogresan, postoji isti takav samo ima i kvacilo.
 
Pa onda sta je bolje, Trhustmaster RGT ili Ferari 430?
 
Nemam pojma nisam koristio nijedan ni drugi, potrazi utiske na netu..
 
Koliko vidim, na netu preovladjuje utisak da je F430 bolji [jedina mana mu je kao sto nema 900degrees, kvacilo i dedicated menjac]. FF mu je kazu super, papucice su mnogo bolje od DFGT-a, kvalitet izrade veoma dobar.
 
Poslednja izmena:
Shta ce ti 900 stepeni, pitaj Borisa :d

Ma daj bre. Nisu bas cisti.
Drugar ga kupio pre 6 meseci, maltene cim je predstavljen za 47k, uredno sa fiskalnim racunom, garancijom...
Cekao je nekih 2-3 nedelje ali je na kraju stigao.

Sada se na Amazonu prodaje za oko 400 USD.

Tapatalking Blade

Sada ga nema nigde ispod 490$, ne znam kako je mogao da poskupi, ali uzmimo da je kostao 400$, avionski prevoz nije ispod 50$ u slucaju ako je islo sa nekom drugom robom, carina i porez oko 22% na sve to, sto je tacno 47k dinara :)

I ovo je najoptimistichnija racunica ikada.

Ako napravimo racunicu danas, ovo isto ispada 56.600 dinara, pa je 62.000 dinara vrlo vrlo realna cena za ovo trziste gde se proda jedan u 6 meseci, ako i to. I da ne pricam da je prodavac u slucaju ostvarivanja garancije/servisa automatski u minusu, ja ne znam da ovde postoji zvanicni servis koji radi Thrustmastera...

Jedini nacin na koji je neko mogao da kupi to za 47k dinara je da je proshvercovano, sto znachi da je fiskalni izdat na blef, a garancija ne postoji. Ne kazem da je to losa stvar, ali nemoguce je da bude ta cena uz fiskalni i regularnu garanciju...
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno