Šta je novo?

Voip

madness99

Slavan
Učlanjen(a)
06.03.2006
Poruke
351
Poena
319
Koristim vec aktivno nekih pola godine voip kod 12voip.com i odlucih ovih dana posto mi ostalo 0.5e da probam poivy,uplatim 10e kad ono Sory,you are not allowed to make disk call,more info (kad odem izbaci General code error 8).Uplatim danas jos 10 na novi 12voip.com nalog,obavim jedan poziv,uredno skine kredit i posle toga ni na tom nece:zgran:probam sms isto nece,isti problem.Na ovom na kom je ostalo 0.5 sve radi extra.Proba drugar u UK radi sve extra,probam u Slo isto sve radi lepo.Jel zna neko kako da resim ovo,jer bilo bi glupo da su nas srbe otkacili:mad:
 
Probao sam sa korisnikom milan91 sa neobee i kod njega radi,probao na jos jednom telekomu isto nece.I kontaktiram telekom i vidite sta odgovore

Poštovani,

VOIP u Srbiji nije pravno regulisan, shodno čemu nе postoji licenca za pružanje iste kao telekomunikacione usluge.



S poštovanjem,

DIREKCIJA ZA USLUGE

Sektor za brigu o korisnicima

11000 BEOGRAD, Dubrovačka 35

Telefon


9813

Mail


[email protected]
 
Pa vidis da ti govore - Razgovaraj preko fiksnog telefona :) Nama ce ici pare :D
 
Pretpostavicu da imas ADSL od Telekoma??
Interesantno. A sta si im napisao kad si dobio ovaj odgovor??
 
Da,kod Telekoma imam ADSL.

Prvo sam kontaktirao ove iz Betamaxa i oni su rekli da je probelm sa mojim provadjerom da blokira itd.A Telekom sam pitao zasto mi je blokirana konekcija ka tim serverima
 
Nece me nimalo cuditi ako su poceli da filtriraju saobracaj:smash:.
Da nisi slucajno probao preko skype, pa da vidis dali tu prolazi. Do skoro je radilo.
 
Ja koristim Betamaxov Justvoip na Telekom ADSL-u, ali nije hteo da mi radi na 512k paketu, dolazilo je do nepodnosljivog kasnjenja, pa sam morao da predjem 1mb paket i od tada nemam bas nikakvih problema.
 
Skype radi,pa i mene je cudilo odakle im pravo al ipak ovo je Srbija :)
 
Nazad
Vrh Dno