Šta je novo?

Vivo y33s displej

ellyy097

Zapažen
Učlanjen(a)
19.11.2023
Poruke
5
Poena
2
Pozdrav,
Imam Vivo y33s skoro 2 godine; za to vreme nikada do sada nisam imala problem; međutim pre par dana su mi se pojavile par tankih sarenih vodoravnih linija po ekranu. Tač radi normalno, telefon ne baguje ,nista, sve u redu, ali te linije ne nestaju. Vratila sam telefon na fabrička podešavanja misleći da će se problem tako resiti,međutim i dalje stoje. Linije su sa desne strane(ako to nesto znaci) ali ne bas uz ivicu. Telefon nije padao,niti je bio mokar itd. zato me i cudi sve ovo.
 
Pozdrav,
Imam Vivo y33s skoro 2 godine; za to vreme nikada do sada nisam imala problem; međutim pre par dana su mi se pojavile par tankih sarenih vodoravnih linija po ekranu. Tač radi normalno, telefon ne baguje ,nista, sve u redu, ali te linije ne nestaju. Vratila sam telefon na fabrička podešavanja misleći da će se problem tako resiti,međutim i dalje stoje. Linije su sa desne strane(ako to nesto znaci) ali ne bas uz ivicu. Telefon nije padao,niti je bio mokar itd. zato me i cudi sve ovo.
Pozdrav, a sto ne odneses na servis? Moguce da je prosto nesto sa ekranom, ne mora da bude nista do udaraca ili bilo cega.
 
Nije prosto...crkava ekran.
ako je u garanciji nosi odmah
Ma jeste u garanciji do februara ,ali izgubila sam račun, imam samo kutiju i one papire uz telefon sto idu.. ne znam da li bi ovi hteli da vide u njihovom sistemu garanciju jer ja nzm gde mi je taj papir koji je bio zaheftan za račun. Ali znam dan i vreme kada je telefon uzet; sve u svemu moram videti sa njima iz Tehnomedije
 
Ma jeste u garanciji do februara ,ali izgubila sam račun, imam samo kutiju i one papire uz telefon sto idu.. ne znam da li bi ovi hteli da vide u njihovom sistemu garanciju jer ja nzm gde mi je taj papir koji je bio zaheftan za račun. Ali znam dan i vreme kada je telefon uzet; sve u svemu moram videti sa njima iz Tehnomedije
Probaj sa prodajnim mestom ali moze da se vidi i po datumu aktivacije ( tj. zamoli servis da provere sa vivo-om datum aktivacije, sto ce oni sigurno i uraditi ). Tako da odnesi u servis i reci da si izgubila racun ali da provere po datumu aktivacije telefona. Navedi i da je kupljen kod Tehnomedie.
 
Servisu treba dokaz kupovine da bi realizovao garanciju, neće biti dovoljno to što je telefon u garanciji jer će biti potrebna zamena ekrana.

Potrudite se bar da nadjete kopiju racuna
 
Servisu treba dokaz kupovine da bi realizovao garanciju, neće biti dovoljno to što je telefon u garanciji jer će biti potrebna zamena ekrana.

Potrudite se bar da nadjete kopiju racuna
Pa racun je zaheftan sa garancijom. Ja racun i da nadjem proslo je skoro dve godine sigurno je i izbledeo. Oni mogu sve da rese pregledanjem izveštaja tog dana kad je telefon kupljen ,ali problem i jeste u tome sto oni nisu u obavezi da to urade, nego eto samo ako zele da izadje u susret u sta sumnjam..
 
Mislim da nemas predstavu koliki je veliki posao trazenje dnevnog izvestaja od pre dve godine da bi se izaslo nekom u susret ko je izgubio racun.

To sto je racun izbledeo ili nije, nije tvoja briga, ima nacina kako moze da se procita.
 
Mislim da nemas predstavu koliki je veliki posao trazenje dnevnog izvestaja od pre dve godine da bi se izaslo nekom u susret ko je izgubio racun.

To sto je racun izbledeo ili nije, nije tvoja briga, ima nacina kako moze da se procita.
Dovoljno sam pismena da znam sta je dnevni izveštaj, tako da,imam predstavu. Nije to veliki posao s'obzirom da znam tačan datum i vreme kada sam telefon uzela. Zivimo u 21.veku gde sve ide kliktanjem miša. Tako da ne mora se kopati po nebitnim danima. Sestra od drugarice je imala isti problem, i to nije znala bas tačan datum, znala je otprilike mesec u kome je uzela telefon i ljudi su joj pomogli bez ikakve drame, ali bila je druga prodavnica u pitanju. Oni nisu u obavezi zakonski da pomognu ,ja sam kriva jer nisam sačuvala racun, ali kazem, ako neko zeli da izadje u susret izaci ce.
 
Nazad
Vrh Dno