Šta je novo?

Vivo donosi model X100 Pro i njegovu masivnu kameru u Evropu, poznata i cena

Benchmark

Znamenit
Učlanjen(a)
11.09.2006
Poruke
59,492
Poena
1,385
Vivo-X100-i-Vivo-X100-Pro-globalno-lansiranje.webp


Vivo donosi model X100 Pro i njegovu masivnu kameru u Evropu, poznata i cena​


Došlo je vreme da Vivo X100 i X100 Pro izađu iz Kine i da krenu ka drugim regionima. Oba uređaja su prvobitno lansirana 13. novembra, ali samo u domovini kompanije Vivo. Sada se obični X100 upućuje ka nekoliko azijskih tržišta, dok s druge strane, model X100 Pro ide na put ka Evropi. Ova migracija znači

Kompletan članak: https://benchmark.rs/vesti/uredaji/...egovu-masivnu-kameru-u-evropu-poznata-i-cena/
 
Trenutna konkurencija mu je Oppo find X7 ultra. S24 Ultra i Iphone 15 pro max? Ni blizu, a skoro duplo skuplji.
 
BBK grupacija je po meni mnogo bolja od Xiaomi grupacije! Ads kod Xiaomi a narocito Redmi a je nepodnosljiv dok kod BBK ga prakticno nema!
 
BBK grupacija je po meni mnogo bolja od Xiaomi grupacije! Ads kod Xiaomi a narocito Redmi a je nepodnosljiv dok kod BBK ga prakticno nema!
Tako je, plus se čini da Xiaomi polako baca fokus samo na Aziju kad su flagship modeli u pitanju, npr 14 Pro verovatno neće ni da se pojavi na globalnom tržištu.
Kod ovog Vivo modela me odbija samo Mediatek zbog loše optimizacije sa emulatorima, sve ostalo je prosto sjajno.
 
Da. Zato trenutno i zaostaje za Vivo X100 Pro, a i kad ga prestigne to će biti zbog boljeg sistema kamera koji će biti prepeglani sa novim ažuriranjem, a ne zbog toga što je zasnovan na SD 8 G3.
Kako sad zaostaje?! Rekao si da ti na Vivo odbija sto je mtk, kao to mu je mana, a sad kazes da Oppo zaostaje jer je SD?! Ne razumem?!
 
Trenutna konkurencija mu je Oppo find X7 ultra. S24 Ultra i Iphone 15 pro max? Ni blizu, a skoro duplo skuplji.

Kako sad zaostaje?! Rekao si da ti na Vivo odbija sto je mtk, kao to mu je mana, a sad kazes da Oppo zaostaje jer je SD?! Ne razumem?!

NIsam rekao da Vivo zaostaje, već da jedinu konkurenciju trenutno ima u Oppo Find X7 Ultra, a da mu druga dva modela (Iphone 15PM i S24 Ultra, u narodu popularnija, čitaj navikanija) ne mogu ni prići (jer su malo slabiji, a ipak skuplji).

Da je Oppo na MTK verovatno bi ga u startu pretekao. Ovako, to će učiniti kasnije, ali ne zbog SD već ažuriranjem softvera kamera, koje su hardverski iznad VIVO-a (noviji sony sensor i sistem "duplog" zoom-a). Na to sam mislio.
 
Nazad
Vrh Dno