Šta je novo?

Visual Studio.net disk 4 ?

  • Začetnik teme Začetnik teme grozda
  • Datum pokretanja Datum pokretanja

grozda

Čuven
Učlanjen(a)
18.12.2001
Poruke
579
Poena
620
vsenard 4 je labela diska.

najveci fajl na disku je oko 24 MB i prijavljuje mi gresku prilikom pokusaja instalacije a i kopiranja na HDD ?

(Program Files/Microsoft Visual Studio .NET/FrameworkSDK/Samples/Setup/msde/setup u fajlu sqlrun.cab)

AKo neko ima ovo nek proveri da li radi kod njega i koliki je ceo CD. Kod mene je 36 MB.
 
trenutno mi diskovi .neta nisu tu ali ako ti trebaju znas kome da se obratis
 
Nego,meni se desava da mi trazi 4 disk iako je isti ubacen u cdrom.Pokusao sam da ubacujem redom od 1 do 6 i nista.mislio sam da imam greskom narezana 2 ista treca ili peta ali nije ni to
Pomoc(sem ponovnog narezivanja VS.neta ili 4. diska)?
 
Nazad
Vrh Dno