grozda
Čuven
- Učlanjen(a)
- 18.12.2001
- Poruke
- 579
- Poena
- 620
vsenard 4 je labela diska.
najveci fajl na disku je oko 24 MB i prijavljuje mi gresku prilikom pokusaja instalacije a i kopiranja na HDD ?
(Program Files/Microsoft Visual Studio .NET/FrameworkSDK/Samples/Setup/msde/setup u fajlu sqlrun.cab)
AKo neko ima ovo nek proveri da li radi kod njega i koliki je ceo CD. Kod mene je 36 MB.
najveci fajl na disku je oko 24 MB i prijavljuje mi gresku prilikom pokusaja instalacije a i kopiranja na HDD ?
(Program Files/Microsoft Visual Studio .NET/FrameworkSDK/Samples/Setup/msde/setup u fajlu sqlrun.cab)
AKo neko ima ovo nek proveri da li radi kod njega i koliki je ceo CD. Kod mene je 36 MB.