Šta je novo?

Viewsonic zastupnistvo?

Black RIder

Čuven
Učlanjen(a)
28.06.2002
Poruke
543
Poena
619
Drugaru mi se pokvario TFT, a firma u kojoj ga je kupio pre 2 godine ili sl. vise ne postoji(PC Impuls) pa ga zanima gde da nosi na garanciju?
Ko sada zastupa Viewsonic?

Hvala,
Ratko
 
Pakom je pocetkom 2008. potpisao ugovor sa kompanijom Viewsonic, pa probaj tamo.
 
Proveri i Adacom u Beogradu... ja sam svojevremeno nosio svoj 22" CRT tamo na popravku... svaka preporuka!

turbo
 
Moguce da i Alti ima sa njima kontakta ako ne uspes sa ovim gore navedenim firmama:)
 
Moras da nadjes ko je uvezao tvoj monitor posto ovi ostali koji su posle poceli da ih uvoze ili su ih uvozili tada ali nisu uvezli tvoj sigurno nece prihvatiti konkretan monitor na reklamaciju. A i zasto bi kada nisu obavezni niti su imali ikakvu zaradu od tog monitora.
 
Moras da nadjes ko je uvezao tvoj monitor posto ovi ostali koji su posle poceli da ih uvoze ili su ih uvozili tada ali nisu uvezli tvoj sigurno nece prihvatiti konkretan monitor na reklamaciju. A i zasto bi kada nisu obavezni niti su imali ikakvu zaradu od tog monitora.

Mozda zbog korporativne politike samog viewsonic-a? Naime, cesto velike kompanije kada dolaze na trziste uslovljavaju distributere i time da prihvate na reklamaciju monitora koji su dosli na razne nacine do potrosaca. Po meni je to samo plus za njih.
poz.

P.S. naravno, distributer nije ostecen ovime jer je za to ili placen ili ima neki rabat ili slicno.
 
Svojevremeno, negde od 2000-te pa do pre godinu-dve je čini mi se RRC Group (ili tako se nekako zvaše) bio ovlašćeni uvoznik Viewsonic-a i manje više je sve preko njega dolazilo... Nemam pojma postoje li još i čime se bave...
 
Poslednja izmena:
Svojevremeno, negde od 2000-te pa do pre godinu-dve je čini mi se RRC Group (ili tako se nekako zvaše) bio ovlašćeni uvoznik Viewsonic-a i manje više je sve preko njega dolazilo... Nemam pojma postoje li još i čime se bave...

Postoje i i dalje su uvoznik za Viewsonic. Kao sto je pomenuto i ranije, PDS je potpisao ugovor od skora pa cemo videti sta ce iz toga da se rodi.
 
Hvala puno svima. Javicu uskoro da li je drugar uspeo da nadje ko je preuzeo PC Impuls-ove "garancije"...
 
PC Impuls je koliko znam Viewsonic robu uzimao od RRC-a, tako da njih juri... Mislim, da PC Impuls postoji, odneli bi ga RRC-u isto kao što i ti možeš...
 
Nazad
Vrh Dno