Šta je novo?

viewsonic va2216w

ercegs

Slavan
Učlanjen(a)
28.07.2007
Poruke
205
Poena
319
Da li neko ima neka iskustva sa ovim monitorom. Vidim da ima da se pazari za 13k din. Nema dvi,ali nije mi to toliko vazno. Za sada ima viesonig vg2021 i zadovoljan sam,ali vreme je da se menja,pa ako neko ima neko iskustvo sa ovim monitorom,bio bih mu zahvalan da nesto napise. Hvala unapred.

Pozdrav
 
i ja planiram da kupim Viewsonic-a samo me zanima dal ce Palit 9600GSO 768MBSonic moci da da gura ovaj monitor normalno u novim igrama na dobrim podesavanjima(sve igre mi sad na 17" rade na najjacim podesavanjima), mislim zbog rezol., velicine 22" wide???
 
Za tu rezoluciju minimum 9800GTX/4850 ili jos bolje 4870.

@ercegs: Koristi search... Ima vec par tema: 1, 2.
 
ja imam 2232bw i 9600gso 384mb i gura sve u max rezoluciji na max detaljima(tj. probao cod4, flatout samo...)
 
Za tu rezoluciju minimum 9800GTX/4850 ili jos bolje 4870.

@ercegs: Koristi search... Ima vec par tema: 1, 2.

Hocu, a u svakom slucaju hvala na linkovima. Temu sam otvorio sa mobilnog telefona (gprs) jer sam kuci u radovima pa nemam interneta trenutno, pa nisam mogao koristiti search jer nije bas prakticno :)

Hvala jos jednom.

Pozdrav
 
Meni ova kombinacija iz profila vozi kao luda, ali ne treba ocekivati sa 9600GSO jake performanse u 1600x1050, za nju je 1440x900 vrh...
 
Kakva je slika u nizim rezolucijama (mislim na igre)?
 
Dobra, posto jako lepo radi pixel scaling, cak i non-wide rezolucije nisu toliko strasne na njemu...
Generalno, posto sam probao jos i Asus i LG budzet modele, ovaj mi je najbolji, mada LG ima malo lepsi prikaz boja (po meni).
 
Ja imam ovaj monitor malo manje od mesec dana, i bio je ok sve, kad sam ga uzeo gledao sam da li ima mrtve pixele, brobijanje svetlosti itd...

i juche ja spazim u gornjem levom delu monitora cak 5 mrtva pixela :) Sive su boje

Ne znam kad su se pojavili ali tek juce sam ih video....

Sad ne znam sta da radim, da li da ga menjam ili ne? Kontaktirao sam servis Rekli su mi da procedura zamene moze da traje max 5 radna dana....

Fora je sto se provaljuju samo kad je pozadina npr bele boje, u igrama ili kad je nesto shareno jedva i da se vide tj i ne vidim ih :D
 
Nazad
Vrh Dno