Šta je novo?

Viewsonic G-75f

  • Začetnik teme Začetnik teme NikBre
  • Datum pokretanja Datum pokretanja
Monitor je BABA ROGA gedao sam ga juce u ListComputers-u .
 
Dobro naravno, cesto ljudi koriste i frazu ZMAJ 🙂
 
Nazalost ne 🙁
 
g75f je dobar monitor, video sam ga kod druga i slika je super, radi mu u rezoluciji 1024*768 pri osvezavanju 100hz, nameravam i ja da ga kupim. Ima ga u Adacomu i cena je 13300 din garancija 3 god.
 
savap je napisao(la):
g75f je dobar monitor, video sam ga kod druga i slika je super, radi mu u rezoluciji 1024*768 pri osvezavanju 100hz, nameravam i ja da ga kupim. Ima ga u Adacomu i cena je 13300 din garancija 3 god.
Jel ima nekih nedostataka u geometriji? Na primer uvucenost gornje i donje ivice ili mozda krive bocne ivice (windows prozori izgledaju kao usukani tj. nagnuti u stranu) i tome slicno?
 
Nisam primetio da su mu ivice uvucene ili neke anomalije, ali to za uvucenost, niam bas toliko zagledao.
 
204E ga prodaju u ListComoutersu , stvarno ZMAJ , nema izoblicenja , ne dise , ima bolju sliku od 757DFX koji stoji pored njega u rafu .
 
g75f

Ja sam ga video na yu.oglasi kod izvesnog ivana ivanica za nekih 180-190e. Inace lik nema sta nema(naravno, u njegovoj reklami) i pitanje je koja je stvarna cena ali ako nekog zanima neka proveri.

Poz.
 
Re: g75f

Dekara je napisao(la):
Ja sam ga video na yu.oglasi kod izvesnog ivana ivanica za nekih 180-190e. Inace lik nema sta nema(naravno, u njegovoj reklami) i pitanje je koja je stvarna cena ali ako nekog zanima neka proveri.

Poz.

Covek je prevarant samo tako... zaobidjite ga u sirokom luku. Sto se monitora tice, odlican je.
 
Nazad
Vrh Dno