Šta je novo?

video spotovi na ipod-u

raligno011

Slavan
Učlanjen(a)
20.01.2008
Poruke
201
Poena
320
Imam gomilu ,bas bas spotova za ipod,..i probao sam na ipod video 30gb da pustim,i radi,..sada imam ipod classic 120,al na njemu jos nisam ubacivao nista.Problem mi je,sto ipod pusta spotove jedan po jedan,tako da ako bih zeleo neku listu da pustim,morao bih rucno da prebacujem na sledeci spot.Ima li neko znanje,iskustvo,kako da mi spotovi idu jedan za drugim,a da pritom ne moram da ih spajam pojedinacno u raznoraznim programima.:mad:

:type::rupa:
 
Koliko ja znam,.shufle nema za video,..samo za song. Zvao sam i likove iz Apple,..,al i kao masu stvari pre,..oni samo prodaju,ili ti ako imas garanciju salju u ameriku kada je neki problem,..pojma nemaju,kao da prodaju lubenice i a ne ipod/:smash:
 
Ne, ne... Kada prebacujes video fajlove, u iTunes-u su po defaultu podeseni sa opcijom "Set to skip when shuffling" i nece se pustati sekvencijalno ako je Shuffle ukljucen na iPod-u.
 
probacu,mada stvarno nisam obratio paznju na to,a ovi iz apple su mu samo potvrdili da ne moze,..ako je tako,..napusicu ih,..opet :banana:
 
Nazad
Vrh Dno