Šta je novo?

video out - tv kabl

kiza ns

Čuven
Učlanjen(a)
16.01.2003
Poruke
603
Poena
619
koji kabl je najbolje da uzmem kada pravim ovaj kabl? mislim na presek kabla i materijal?? :rtfm:
pošto sam sada napravio kabl od jedno 7 metara i kvalitet slike na tv mi je solidno opao... ctp;
 
75 omski, RG-59 oznaka kabla, nekada pravio, kod nas, NOVKABEL iz NS.
Naravno moze i, recimo BELDEN, ali je on "malo" skuplji. cheers
 
hvala... :wave;
 
Nazad
Vrh Dno