Šta je novo?

Viber - mikrofon ne radi

Bad Habbit

Slavan
Učlanjen(a)
23.07.2005
Poruke
2,418
Poena
390
Majka mi ima redmi note 7. U poslednje vreme viber joj, a i meni, pravi velike probleme. Sagovornik ne može da je čuje. Ona čuje normalno. Mikrofon radi normalno za pozive, whatsapp itd. Probao sam da isključim pa uključim mikrofon u dozvolama. Probao reinstall. Čišćenje keša. Probao da vratim backup, da ne vratim. Šta god da uradim po nekad uspem da ga nateram da radi. Onda opet posle 2-3 dana prestane da radi sam od sebe. Ne znam vise sta da mu radim, a majci treba viber jer 99% njenih kontakata koristi viber.
 
Majka mi ima redmi note 7. U poslednje vreme viber joj, a i meni, pravi velike probleme. Sagovornik ne može da je čuje. Ona čuje normalno. Mikrofon radi normalno za pozive, whatsapp itd. Probao sam da isključim pa uključim mikrofon u dozvolama. Probao reinstall. Čišćenje keša. Probao da vratim backup, da ne vratim. Šta god da uradim po nekad uspem da ga nateram da radi. Onda opet posle 2-3 dana prestane da radi sam od sebe. Ne znam vise sta da mu radim, a majci treba viber jer 99% njenih kontakata koristi viber.
Neka predje na Whatsapp ako je u mogućnosti
 
Isti problem ima i moja majka na Note 7 Pro, jedini način koji sam našao da mikrofon proradi je da se uključi i isključi spikerfon i tada radi. To mora za svaki poziv tako što naravno nije rešenje, ali ništa drugo ne pomaže...
 
Jeste li probali da skinete neku stariju verziju Vibera sa apkmirror? Razmisli kad je otprilike krenuo taj problem pa skini neku verziju sa datumom pre tog vremena.

Ako proradi, samo iskljuci automatsko azuriranje Vibera i terajte tako dok radi.
 
Nazad
Vrh Dno