Maksim Gorki
Slavan
- Učlanjen(a)
- 23.08.2007
- Poruke
- 194
- Poena
- 320
Pozdrav svima,
potreban mi je VGA kabl z-z bilo koje duzine. Interesuje me da li njih uopste ima po Beogradu... Ako zna neko, neka pusti na pm...
Nadam se da sam "pogodio" temu, ako sam napravio gresku, prebacujte i izvinite na uznemiravanju 🙂
potreban mi je VGA kabl z-z bilo koje duzine. Interesuje me da li njih uopste ima po Beogradu... Ako zna neko, neka pusti na pm...
Nadam se da sam "pogodio" temu, ako sam napravio gresku, prebacujte i izvinite na uznemiravanju 🙂