Šta je novo?

vesa mount

  • Začetnik teme Začetnik teme mmike
  • Datum pokretanja Datum pokretanja

mmike

Banned
Banovan
Učlanjen(a)
07.04.2006
Poruke
1,537
Poena
350
prišrafio bih monitor na nešto što bih manje više ukucao u jedan ogromni sto. mogu i da prišrafim, ali bojim se da ti vesa arm-ovi nisu dovoljno dugački. ima li uopšte kod nas takvih ramova (ruku, stalaka, nosača...), i gde?
 
s-box
 
Nazad
Vrh Dno