Šta je novo?

Ventilator za Gainward 4850 Golden sample

Skinesh plastiku i ushrafish neki performance 80mm ?

Suludo je dati 20e+ za kuler za 4850, ali ti kako hocjesh. To je cena.
 
Rekoh da mi treba samo ventilator, ne ceo kuler.
Ne treba mi ceo kuler; samo je ventilator postao malo grlatiji nego što bi trebalo.

Inače da, planirao sam da "našrafim" nešto veće. Samo ne znam da li bi imalo isti efekat. Bojim se zato što ima ulegnuće na mestu gde je ovaj mali ventilator. Kada bi stavio veći, ne bi, u to m centralnom delu, bio skroz uz auminijum, pa se bojim da ne bi bio toliko efikasan.
 
Zavezi preko tog hladnjaka zicom ili necim neku 12icu i miran si, nije estetski ali ce da hladi i bolje nego original.
 
Nazad
Vrh Dno