Koristite zastareli preglednik. Možda se neće pravilno prikazivati ova ili druge veb stranice. Trebalo bi da nadogradite ili koristite alternativni preglednik.
Dakle, imam .VCD fajl, i hocu da izbegnem instalaciju programa (mislim da je virtual CD) da bih ga prebacio u Nero-ov .nrg format. Jel ima neko neku ideju?
A zašto prosto kada može i komplikovano 🙂
U Nero izabereš Burn Image, izabereš taj .vcd, on te nešto pita o ti kažeš OK 🙂 Mada neće svaki put, izgleda da zavisi šta je u samom .vcd fajlu (primetio sam da neka igra nije htela).
Aj, pa sve najbolje 🙂