Šta je novo?

Vampire: Bloodlines

mikac79

Čuven
Učlanjen(a)
27.12.2001
Poruke
723
Poena
619
Zna li neko kada ova igra treba da izadje?
 
posle HL2 ,takav je dogovor posto koristi source engin
 
A kada tacno izlazi half life 2?
 
valjda pocetkom septembra...verujem da ce izlazak doom-a ubrzati izlazak HL2 tj. da ga nece odlozit za bozic
 
nadajmo se
 
Pre ce izaci Arx Fatalis 2 (rpg sa hl2 endzinom) nego HL2 :d, ako je verovati najavama :)
 
Da ti posteno kazem on mi se nije svideo zbog nacina bacanja magija, a i sve je nesto u podzemlju, nadam se da ce drugi deo biti malo svetliji.

PS. Morrowind je ostao ipak pojam za rpg u prvom licu.
 
Blah, rpg u prvom licu...

Sta znam, mozda gresim, ali mi nekako to ne ide. To mi je ujedno i najveca mana Morrowinda.
 
uuu... Morrowind je opak RPG, nemoj tako. Moze AF2 da bude sjajna igra!
 
Hmmm...poenta Arxa i jeste da bude u podzemlju i da daje klaustrofobicnu atmesferu nervoze poput "klasicnog" fpsa. U svakom slucaju sa valve-ovim motorom ima sve preduslove za uspeh jerbo su se ovaj put koncentrisali samo na gameplay i rpg elemente. Ocekujem sjajnu igru, no...

Inace sto se tice Vampire: Bloodlinesa ona treba da izadje u zadnjem kvartalu ove godine, ali naravno izaci ce kad izadje.

U pitanju je btw tipican duhovni naslednik Deus Ex-a i mislim da ne bih pogresio ako bih rekao da ce gameplay biti bas takav - ni previse arkadan ni previse "rpgovski" - sa onom merom kakvu je imao Desu Ex 1.
 
Da ne pominjem da je deus ex 1 jedna od najboljih igara koje sam ikad igrao
 
ne varaj se, bice veeerno prenet world of darkness sistem(ko nije igrao ne zna sta je stoni frp)...
 
ma samo da izadje
 
Nazad
Vrh Dno