soko
Čuven
- Učlanjen(a)
- 26.10.2002
- Poruke
- 1,163
- Poena
- 650
Gde ima ovog kod nas:
http://ntcdistributing.com/images/UH2-2MBR04-72large.jpg
U principu mi nije bitno dali je 2.0, uglavnom mi treba samo za punjenje PDA u kolima. Ugao mi je bitan da bi mogao da provucem kabl da mi ne visi a da se pri tome ne lomi.
http://ntcdistributing.com/images/UH2-2MBR04-72large.jpg
U principu mi nije bitno dali je 2.0, uglavnom mi treba samo za punjenje PDA u kolima. Ugao mi je bitan da bi mogao da provucem kabl da mi ne visi a da se pri tome ne lomi.