Zli_Carobnjak
Čuven
- Učlanjen(a)
- 07.04.2001
- Poruke
- 353
- Poena
- 630
Za one koji su bili...kako su se proveli??
Ja sam ostao do negde 7,nisam mogao duze.
Jel bi oneko na afterhour-u u Under-u?
P.S. Usao kao guest VIP,pio za DZ. 😀😀 i na kraju dobio one naocare sa laserom,nisam ja kriv sto znam toliko ljudi...😀😀
Jedino sto ostadoh bez majce...
Ja sam ostao do negde 7,nisam mogao duze.
Jel bi oneko na afterhour-u u Under-u?
P.S. Usao kao guest VIP,pio za DZ. 😀😀 i na kraju dobio one naocare sa laserom,nisam ja kriv sto znam toliko ljudi...😀😀
Jedino sto ostadoh bez majce...