Šta je novo?

Uputstva za apsolutne pocetnike

Decaci ima kupljenu valutu na Binance. Kada odem u njihov novcanik tu je. Zanima me treba li da se povezuje neki drugi novcanik na Binance ili je ok da ta sredstva ostanu na njemu? I sve transakcije koje sam obavljao obavljam preko iPhonea racunam zbog sigurnosti neke. Sta vi mislite o tome?
 
To ne može niko da ti garantuje. Ako je namenjeno za duži hodl onda prebaciti na svoj wallet. Ako je za trgovanje onda je druga priča.
 
Pozdrav.
Hteo sam probati kako radi kupovima i prodaja kriptovaluta. Nisu me interesovale provizije, niti da li ću dobiti ili izgubiti. Osnovno mi je bilo da proverim da li je moguće povući novac nazad na karticu.
Upravo na sajtu čiji je tekst linkovan u Vašoj poruci, sam pročitao kako se to radi.
Stigao sam do AdwCasha i dalje ne ide.
Dakle, valutu sam kupio na binance i platio direktno virtuonkom. Zatim sam valutu prodao i novac prebacio na AdwCash.
Novac mi je kao tu, ali već danima im ne radi opcija International transfers, putem koga bih novac povukao na karticu.
Da li neko ima ovaj problem?
 
Pa ne moze novac sa advcash na nase kartice. Valjda od juce moze da se kupuje nasim karticama na binance, ne znam da li moze povlacenje para. Ako ne onda cex.io
 
Meni je viza proradilo pre par dana. E sad za povlacenje para videcemo....ako uopste bude para :)
 
Kako da prebacim dogecoin sa nicehash na coinbase?
Na coinbase ima opcija za cripto adrese ali na padajucem meniju nema doge!
 
Jel moze pomoc za ovo iznad? Da li uopste moze doge sa nicehash na coinbase?
Ako ne moze,gde da prebacim doge?
 
Zašto baš na Coinbase? Doge-a nema na CB, tako da prebaci prvo u neki coin sa najmanjom provizijom (LTC npr.) i njega transferuj na Coinbase.

edit: Upravo dodali Doge na Coinbase, nevjerovatno. :)
 
Ja kad odem na coinbase na opciju buy/sell imam samo TRADE.
Sta treba da se uradi do se otvori kupuj/prodaj?
Slao sam im onda dokumenta,prihvatili su sve.
 
Nazad
Vrh Dno