Šta je novo?

Upgrade na ssd

Ne, ne, treba ga okaciti kontra, da su konektori na dole, okomito, brze curi struja i podatci brze izlaze ... :D

Ovako, kao sto je na ovoj slici :D 20160302_222019.jpg :party:
 
Poslednja izmena:
Meni godinama visi u kućištu...

Sent from my HUAWEI MT7-L09 using Tapatalk
 
A sve sto visi moze da se isece ;) izreka jednog mog profesora, ko shvati shvatio :D

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Nisam nista uzeo zasad. Cekam neko snizenje za 120gb ili ako naletim na 64.
 
Ma NEMOJ 64GB, bacanje para.

Znas za sta je odlican ssd od 64GB, za ugradnju u mutimediju od kola umesto hdd, e tu valja 64GB jer hdd u mutimedijama je od 20-30GB obicno. To ti nadam se daje neku perspektivu koliko je malo 64GB za bilo koji kompjuter danas.
 
Poslednja izmena:
Pa vec sam mu napisao da imam laptop sa sata2 i kakvi su rezultati :D

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
Pa lepo od tebe ali nisi jedini a mogu da budu poveće razlike na raznim sistemima. Čak i Intel - AMD platforme daju razne rezultate.
 
Naravno da komp prodise sa ssd, tesko da ce ti neko reci da komp radi bolje ili isto kao sa hard diskom, taj ili nije imao ssd ili ne znam sta.
Ja sam decembra meseca kupio novi komp, a do decembra sam imao stari u kome je bila ddr2 ram memorija, sata 2 brzina ploce... pre tri godine sam kupio onaj ssd sto sam pisao na prosloj strani od 60 GB
i stavio na tu staru masinu i mogu ti reci da je poleteo, skoro isto uzivanje imam kao i na ovom novom kompu gde imam ddr4 ram memoriju i sata 3 brzinu ploce i mnogo jaci procesor a isti ssd sam stavio

evo sacuvao sam sliku sa tog starog kompa koji je bio sata 2

 
Poslednja izmena:
64gb je bacanje para i 120gb je lako napuniti. stavis win, nabacis neku ozbiljnu igru i eto ti vec si blizu 100gb potrosio
 
Trenutno instaliram win 10 na 2.5" hardu iz laptopa, testiracu ga 10-tak dana da bih bio siguran da sve lepo radi da bih mogao da ga stavim na KP. U pitanju je WD Caviar Blue 500gb, on bi trebao da mi bar prepolovi cenu ssd-a, ako se usput pojavi neko snizenje extra.
Sto se tice prostora na ssd-u, osim uobicajenih programa uz Win 10 ubacio bih mozda samo League of Legends posto jedino to igram. Pregazilo je vreme moju GT 240 a ona baksuz radi ko sat iako je svaki dan mucim 1080p blu ray 5.1 serijama od 6-7gb.[emoji1]
 
Poslednja izmena:
500gb hard iz laptopa, pogotovo ako je noviji, mozes prakticno da zamenis za 120gb SSD, ako je van garancije za neku manju doplatu.

Nemoj da ga dajes za neku bagatelu.

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Star je mozda oko 3 god, 100% health i performance, status perfect, 145 dana power on.
 
Pa dobro, vidi kako se krece cena polovnih, u svakom slucaju ne bi trebalo da ti treba puno doplate za 120gb ssd. Sigurno ne vredi 500gb 2.5hdd pola, ili ne daj Boze manje, od 120gb ssd-a.

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Izbacite recovery sa SSD-a na recimo neki USB flash i pašće vam instalacija OS-a na nekih 8GB.
 
500gb hard iz laptopa, pogotovo ako je noviji, mozes prakticno da zamenis za 120gb SSD, ako je van garancije za neku manju doplatu.

Nemoj da ga dajes za neku bagatelu.

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk

Pa sad ja sam polovan hard disk od 500GB ispravan 100% jedva prodao za 3000 dinara morao sam da doplacujem 1800 za SSD 120GB + postarina 300 i nesto izaslo me preko 5.000 , jednostavno polovni SSD-ovi su mnogo skupi na kupujem prodajem do 5.000 sve neki ocajni i ako naleti neki dobar brzo se proda.
 
Nazad
Vrh Dno