Šta je novo?

Uncharted 4: A Thief's End

Igra je umetnicko delo..
 
Bas citam ove negativne komentare za igru. Klasicni botovski, nemaju veze sa zivotom. Juce presao igru i odusevljen sam. Za ovako nesto nije mi zao da dam i vise od 60 dolara.

Sent from my SM-G900F using Tapatalk
 
Pa da, žao im što Xbone ne bi mogao ovo da isporuči ni u 540p. :)
 
Ja igram igre već 28 godina, ovako nešto nisam doživeo. Trenutno sam chapter 12, oko 12 sati igranja, pokušavam da svaki chapter što sporije pređem, prosto mi je žao da se ovo remek delo završi. Definitivno igra godine!
 
I ja sam tu negde, oko 10h imam ingame, svaka deonica me odusevljava iznova, jednostavno nemogu da verujem koliki majstori su ljudi iz ND-a.
Kada ovako nesto izadje muka mi je sto su se nove konzole pretvorile u multiplaform cheap PC-e.
U4 je dokaz sta se moze postici kada se fokusira samo na jednu platformu.
 
Dobar troll post uvijen u ukrasni papir sa mašnicom. Onako usput, u prolazu da se pljucne.

Industrija se pretvorila u to, ne konzole.

Tom logikom je pc još gore prošao, od značajne platforme na kojoj se dešavalo mnogo toga zanimljivog i što je bilo moguće samo na platformi tog tipa , do praktično 0% pc centric razvoja za stvarno značajne igre.

PC je mnogo više postao "samo multiplatform mašina" ako izuzmemo igre koje su moguće samo na m/k kombinaciji, tipa moba.

PC je imao jako izražen identitet recimo 90-ih, ovo sad je smešno u odnosu na to, nije ni za poređenje .

Na sve može tako da se gleda.

Ako već moramo o tome u U4 temi...
 
Poslednja izmena:
Poenta posta je bila u tome da nove konzole imaju slab hardware i da ko zna koliko bi tek dobro ekskluzive izgledale da to nije slučaj.
 
U4 kao primer je dokaz da PS4 i nije toliko slab kada je u rukama pravih programera tj developera. Ljudi svaki put prevazilaze sami sebe, na šta li će tek TLoU 2 ličiti?

Sent from my Nexus 6P
 
Da, hardware u PS4 lagano zastareva ali poenta je da ND kao developeri i pored solidnog engine-a dosta toga ulazu u same detalje i animacije i sav taj trud iskustvo sa igrom cini sjajnom. Pogotov mi se svidja fokus na fizikalnost okruzenja, a to je nesto sto gomila developera zaboravlja i ostavlja po strani.
 
Video sam juce PS4 Uncharted LE Bundle, bas fino izgleda.
 
Nije PS4 hardver slab koliko su developeri lenji. Naravno, svi osim ND-a ;)

Sent from my LG-D405 using Tapatalk
 
I Santa Monike. Generalno, Sonijevi studiji rade picajzlerski.

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока
 
Ja mislim i sem Rockstar-a. Do duse tek cemo videti vise od njih.
 
Jes, jer GTA V nije prvobitno ni rađen za Next Gen. Samo su ga preradili.

Sent from my LG-D405 using Tapatalk
 
5Gb update.
 
Igrao sam juce jedno 9 sati :D, stigo sam do chapter 13, kakva bolestina od igrice, ovako nesto nikad nisam igrao a niti video, grafika, okruzenje, muzika, gameplay sve je na mestu masterpiece, sve pohvale za naughty dog.
 
Jedino sto AI i dalje skripi ;).
Mada slazem se, prilicno dobra igra, dosta bolja od U3.
 
Bla sad zbog MP-a koji neverujem da cu ikada igrati moram da skidam nove patcheve i to 5gb wut -_-

Ja sam pred sam kraj, poceo sam da razvlacim igru ne bi da se zavrsi pa svaki dan po 1-2h igram :D
 
Ovo je definitivno must have za svakog ko ima PS4! Jutros sam je uzeo i pokrenuo da vidim kako izgleda, nisam se odvojio od konzole naredna 4 sata! :)
 
Fuck me kakva igra !!! Znaci bio sam teary eyed kroz ceo epilog, fantasticno odradjeno.Naughty dog BOGOVI !!!11/10 IGRETINA NA KUB !!!
 
Presao juce, kontam da cu je opet preci na hard mode :D, ne pamtim kad sam zadnji put nesto ovako igrao.
Sad se ceka dlc i the last of us 2!!!!
 

Zanima me kolko sad igraca ima u mp. Steta sto nema statistike kao na steamu ali kontam da ima oko 20-ak hiljada kad Battlefield gura preko 25k jos ovo pa ekskluziva. Prvi put startovao igru danas je kupio na disku, jos sam na dvojku iz kolekcije tako da cekam story, ali probao multiplayer nekako mi se bas svidja. S obzirom na DLC-ove (4 komada svako godisnje doba), nadam se da ce se igrati. Last of Us je skoro mrtav, a steta.

Zarazno u pm :) dsr07mm je psn
 
Poslednja izmena:
Ja uglavnom igram jednom u par dana kad imam malo viska vremena i zabavno je baš. Za statistiku nemam pojma koliko nas igra.

Sent from my D6603
 
Kako je mocna igra .. :) Stigo do 11.dela , i kako je isla , bila je sve bolja.Pretpostavljam da ce nastaviti uzlaznom putanjom.. Inace grafika mi je cak i najmanje impresivna u ovoj igri .Naravno odlicna i grafika(ima i igara sa boljom) ali prica, zapleti, one slagalice i sve ostalo , me drzi i dalje.U pocetku mi smetala ona "svemoguca trava", u koju udjes i ko da si se pokrio nevidljivim plastom(iako se vidi da viris ko kamion iz nje :) ) , posle vise nisam ni obracao paznju . Sve u svemu posle ove igre cu imati problema da igram ostale, s obzirom da mi je prva na ps4 , tog tipa.
 
Nazad
Vrh Dno