Black Rocko
Čuven
- Učlanjen(a)
- 23.09.2000
- Poruke
- 46
- Poena
- 604
Prckao sam nesto XP-u pokusavajuci da ga ubrzam, koristeci uputstva koje sam ovde nasao i ...
... sve je cool osim sto mi ne radi AutoPlay!?
E sad, setio sam se sta sam menjao u gpedit-u i msconfig-u i to sam ispravio, ali izgleda da sam iskljucio i neki servis koji omogucuje AP.
Elem trenutno sam u fazi da kada ubacim muzicki CD, on mi otvori explorer i prikaze sadrzaj CD-a, a ne pokrece automatski WMP. Ranije izbaci dijalog koji te pita sta zelis da radis kada detektuje CD u drajvu (ono kao: muzicki-autoplay, data- take no action i sl.).
Kada otvorim My Compyter i idem desnim klikom na CDROM nemam opciju AutoPlay, koju bih mogao da konfigurishem u zavisnosti od vrste podataka na disku.
Sta mi je ciniti?
Dajte neki savet!
Poz,
BRocko
... sve je cool osim sto mi ne radi AutoPlay!?
E sad, setio sam se sta sam menjao u gpedit-u i msconfig-u i to sam ispravio, ali izgleda da sam iskljucio i neki servis koji omogucuje AP.
Elem trenutno sam u fazi da kada ubacim muzicki CD, on mi otvori explorer i prikaze sadrzaj CD-a, a ne pokrece automatski WMP. Ranije izbaci dijalog koji te pita sta zelis da radis kada detektuje CD u drajvu (ono kao: muzicki-autoplay, data- take no action i sl.).
Kada otvorim My Compyter i idem desnim klikom na CDROM nemam opciju AutoPlay, koju bih mogao da konfigurishem u zavisnosti od vrste podataka na disku.
Sta mi je ciniti?
Dajte neki savet!
Poz,
BRocko