Šta je novo?

Kućna multimedija TV za Playstation 5

Koji TV, projektor, zvučnike, soundbar i ostale multimedijalne komponente kupiti?

DeLarge

Poštovan
Učlanjen(a)
04.02.2016
Poruke
890
Poena
80
Koji TV koristite za igranje PS5 ?
 
Da znam za taj 24 fps problem no to je za drugu diskusiju. Ovo sam citao nesto u fazonu da cod, apex i ostali fpsovi lose izgledaju/rade na tom tvu, no setih se da je fc6 fps pa ajd da pitam. Mislim da je reklo 'motion control' no kad to guglam izadje mi samo ovi wii/switch controleri... krastavac noob, sta reci. :D
No to je bilo moje poslednje pitanje pre nego sto ga kupim, tako da hvala na pomoci @BorisBeaM . 👍
 
Naruci online pa imas 14d da vratis ako ti se ne svidja :)

Ali iskreno to mi vise deluje kao mana VA panela u tom cenovnom rangu, ne bih se brinuo oko toga :)
 
^^ Nema na čemu, tu smo da se pomažemo. :)

Javi obavezno kako te služi, mada verujem da će biti super.

Što se fps-ova tiče, tu verujem da pomaže jedino native 120hz TV (kao TCL C728, ili još bolje neki jači OLED, al to je druga kategorija već).
No radiće to solidno i na ovom TV-u, osim ako ne igraš baš competitive neki (a to verujem da niko i ne igra na TV-u već na namenskom monitoru).
 
Ma sve ce biti bolje od ovog sto imam. Kao sto sam i pre reko sve dok je slika lepa i igrice ne seckaju ja sam srecan. Ja tv ni ne gledam pa mi je sve jedno to za filmove... :D
^^ Nema na čemu, tu smo da se pomažemo. :)

Javi obavezno kako te služi, mada verujem da će biti super.

Što se fps-ova tiče, tu verujem da pomaže jedino native 120hz TV (kao TCL C728, ili još bolje neki jači OLED, al to je druga kategorija već).
No radiće to solidno i na ovom TV-u, osim ako ne igraš baš competitive neki (a to verujem da niko i ne igra na TV-u već na namenskom monitoru).
Igrao sam ja shootere i sa 30 fps pa se nisam zalio tako da ce sve biti ok. :D Definitivno cu vas obavestiti cim se docepam ps5, no i ja verujem da cu biti zadovoljan.
 
Poslednja izmena:
Nije bas fiksno vezano za temu. Ali u potrazi sam za tv-om na kom bi se igrao. Trenutno sam na 1080p. Razmisaljao sam o nekom tv-u od 600 evrica tipa U8qf. Znam da nema hdmi 2.1, nije mi igranje u 120hz neki prioritet, jer ga podrzava uglavnom par multi pucacina. E, mene zanima iskustvo sa i bez vrr? Ako vrr toliko podize iskustvo da se protegnem do nekog sonija ili ako neko ima neki predlog bio bih zahvalan. Uostalom napisite na cemu se vi igrate :D
 
Ajde da pitam. Gledao sam na jutjubu dosta snimaka sa poređenjem raznih rezolucija kao na primer 720p vs 1080p vs 4k. Možda su to snimci dobri ili možda sam naleteo na te snimke gde u toku igranja nije bilo nekih problema. Mene zanima sledeće. Koji će biti problemi ako se PS5 poveže na tv koji nije 4k ? Da li će možda na televizoru da stradaju hdmi ulazi? Da bude nekih smetnji tokom igranja igrica na PS5? Pitam pošto skoro svaki članak koju pročitam na netu vezano oko PS5 odmah bude pitanje vezano da li mora da se poseduje 4k tv?
 
pitanje je off-topic i pre je za opštu temu o PS5. neće stradati HDMI ulazi i ne mora 4K ekran.

 
Ajde da pitam. Gledao sam na jutjubu dosta snimaka sa poređenjem raznih rezolucija kao na primer 720p vs 1080p vs 4k. Možda su to snimci dobri ili možda sam naleteo na te snimke gde u toku igranja nije bilo nekih problema. Mene zanima sledeće. Koji će biti problemi ako se PS5 poveže na tv koji nije 4k ? Da li će možda na televizoru da stradaju hdmi ulazi? Da bude nekih smetnji tokom igranja igrica na PS5? Pitam pošto skoro svaki članak koju pročitam na netu vezano oko PS5 odmah bude pitanje vezano da li mora da se poseduje 4k tv?
Ja koristim na 4K, 1080p i 720p i sve fercera bez problema. 95% igranja je logicno na 4K TVu.
 
Nazad
Vrh Dno