Šta je novo?

TV Tool

  • Začetnik teme Začetnik teme bibby
  • Datum pokretanja Datum pokretanja

bibby

Čuven
Učlanjen(a)
09.12.2000
Poruke
2,973
Poena
680
Razumite me, do sada nisam imao kartu sa TV Out-om pa nisam ni pratio brojne rasprave o ovom programu.
Na njihovom sajtu postoji update na 6.5.22 verziju - da li je to i poslednji upadte?
Jel ima neki keygen za ovaj programcic, jer su se ljudi nesto zalili sa ovim novijim verzijama.
 
ljudi ubicu se! ovaj TV tool sa oficijelnog sajta je samo DEMO verzija, ne moze da se registruje! ima li neko 6.5 koji moze da se registruje? ja sam imao ali sam budala izbrisao?!?!FX

verzija sa goldenovog sajta je beta i neradi vise.

moze li neko da okaci negde ili da mi posalje na [email protected]

hvala!
 
verzija 6.5

xxxx://www.d-kee.co.yu/tvt65.zip
 
thnx! verzija radi, i keygenarator, koga zanima nek preuzme verziju
 
Hvala D-KEE, ma dobar si ti samo si malo smorio sa tim ogromnim potpisom 😉)
 
Amon_Ra je napisao(la):
Hvala D-KEE, ma dobar si ti samo si malo smorio sa tim ogromnim potpisom 😉)
ne mogu da verujem "izmolio" si pecu za fanatic a nisi moderator 🙂

evo potpis cu da promenim cim se setim necega pametnog (sto ce verujem da potraje 😀 😛)
 
Odakle ti to da za Fanatic moras da pitas Pecu, istripovao si.
 
Amon_Ra je napisao(la):
Odakle ti to da za Fanatic moras da pitas Pecu, istripovao si.
pa lepo pise ispod tvog nick-a Fanatic 🙂 - nemoj da mislis da imam nesto protiv - verovatno je to peca "svojerucno" uradio posto su ti ukrali nick... a ti toga izgleda da jos nisi svestan 🙂
 
Nazad
Vrh Dno