Šta je novo?

Tv Samsung problem hdmi slika

Crypto91

Poznat
Učlanjen(a)
01.03.2021
Poruke
25
Poena
35
U pitanju je samsung ue40es6100. Problem je taj sto komp i laptop preko hdmi ne daje sliku. E sad isti taj kabal sto mi je prikljucen na telenor uredjaj za programe isto preko hdmi radi,to jest daje sliku sve normalno. A komp i laptop nece da daju sliku. Probao sam taj isti kabal na drugi tv radi sve normalno. Menjao sam i kablove od hdmi,azuriran je tv na najnovini software i nista. Sad buni me kako radi hdmi na tv za obicnu televiziju a ovamo ne dane sliku za komp i laptop? Koji je to bag? I plus restartovao sam tv na factory podesavanja i nista
 
Da li si proverio da ti PC i laptop nisu u sleep ili hibernate modu?
 
Windows+P pa duplicate, možda je to problem?
 
Moguće je i da nije instaliran drajver za grafičku karticu na laptopu ili je hdmi port na laptopu umrEo.
 
Jedino što mi pada na pamet je rezolucija. Pokušaj da oboriš i na laptopu i kompu.
 
Ma jok buraz,isto. Sad sam menjao i windows ista prica opet. Ma ko zna sta je to. Odustajem
 
Isto se dešava na svakom HDMI ulazu? Da li si imao priliku da ih preimenuješ u PC?
 
Ne znam kako izgleda meni ali svaki Input ima mogučnost da mu promeniš ime. Uglavnom sad televizori automatski prepoznaju koji je input i sami promene ali važilo j pravilo da hdmi na kom je računar postaviš naziv PC da bi televizor se ponašao kao monitor.
 
Nazad
Vrh Dno