Šta je novo?

Tv program za wide monitore???

Cika Deja

Slavan
Učlanjen(a)
17.07.2003
Poruke
203
Poena
316
koji program koristite za gledanje TV-a na wide monitorima ?
 
da ne otvaram novu temu. interesuje me koji software koristiti sa gigabyte tunerom i wide monitorom. nervira me onaj koji dolazi uz tuner
 
cool je ovaj windvr samo sto ne mogu da mu podesim zvuk posto moja kartica nije kablom povezana sa zvucnom ... probao sam da izaberem tv tuner iz liste za za audio source ali nece. ima li neko resenje?
 
cool je ovaj windvr samo sto ne mogu da mu podesim zvuk posto moja kartica nije kablom povezana sa zvucnom ... probao sam da izaberem tv tuner iz liste za za audio source ali nece. ima li neko resenje?

Imam isti problem i nisam ga resio...izgleda da ne 'moz bez kabla,)
 
ja imam leadtek expert i njegov softver ima opciju wide (16:9) ali je slika onda razvucena pa ne vidim cemu onda to "uzivanje"...
ili ja nisam razumeo pitanje... jel treba slika da bude u odnosu 16:9 a da ne bude sve razvuceno?
 
ja imam leadtek expert i njegov softver ima opciju wide (16:9) ali je slika onda razvucena pa ne vidim cemu onda to "uzivanje"...
ili ja nisam razumeo pitanje... jel treba slika da bude u odnosu 16:9 a da ne bude sve razvuceno?

leadtek me ne spominji jos mi se srce cepa sto sam posle leadteka uzeo ovu gigabyte.
inace slika mora biti razvucena ako se ne salje u formatu 16:9 a retki su kanali koji se salju tako kod nas
 
kome se svidja razvucena slika?
 
Da se nadovežem na temu... koristim overscan opciju u Dscaleru za kanale koji imaju crne štrafte gore i dole (odnosno, sadržaj koji se emituje) i to je donekle OK rešenje za widescreen monitor (kontrolišem sa šift+O i O u toku gledanja). Međutim, na taj način se odseče i malo slike sa strane. Pitanje, da li slika može da se razvlači manuelno po širini? Pošto bi to bila ok solucija za pojedine kanale, kada je na njima sadržaj koji je u 16:9 formatu (npr. neki film)

Pozdrav
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno