FUDBALSKI PRENOSI:
Petak 18.09.
17:45 K'lautern-Dyn Dresden / SK4, ARD
18:00 Vojvodina-Radnik / AS1
18:00 Šibenik-Lokomotiva / AS4
18:00 PAOK-Atromitos / SK2
19:00 Krasnodar-Khimki / SK5
19:30 Olympiakos-Asteras / SK6
20:00 Famalicao-Benfica / AS1, RTPi
20:00 Slavia-Teplice / AS3
20:00 Astra-Cluj / SK4, AS4
20:30 Bayern-Schalke / ES2, ZDF
20:45 Coventry-QPR / SK2
21:00 Lyon-Nimes / AS2
22:15 Guimaraes-Belenenses / AS1
03:05 Atl Nacional-Tolima / SK1
Subota 19.09.
09:00 Tosu-Yokohama / SK1
13:00 Oleksandriya-Vorskla / NS
13:30 Everton-WBA / SK4
13:30 Nottingham-Cardiff / SK5
14:00 Hansa-Duisburg / SK6
14:00 Bayern Am-Turkgucu / SK7
14:00 Meppen-Munchen 1860 / NDR
14:05 Lok Leipzig-Chemnitz / MDR
15:00 Clermont-Toulouse / AS3
15:00 Denizli-Trabzon / NS
15:30 Makedonija GP-Vardar / MRT1
15:30 Ural-Zenit / SK4
16:00 Leeds-Fulham / SK2
16:00 Swansea-Birmingham / SK7
16:00 Villareal-Eibar / SK6
16:00 Ingulets-Desna / SK8
16:30 Az Alkmaar-Zwolle / SK9
17:00 Gorica-Istra / AS5
17:00 Lens-Bordeaux / AS3
17:00 RB Salzburg-Altach / NS
18:00 Sloboda-Sarajevo / AS1-BH
18:00 Fiorentina-Torino / AS1
18:00 Besiktas-Antalya / SK4
18:00 Rostov-Rotor / SK6
18:30 Man Utd-Crystal Palace / SK2
18:30 Getafe-Osasuna / SK8
18:30 Dortmund-M'gladbach / ES2
19:00 Dinamo-Slaven / AS5
20:00 Željezničar-Krupa / AS5, AS1-BH
20:00 PSV-Emmen / SK4
20:00 Ruzomberok-Michalovce / SK6
20:15 Khouribga-Berkane / Arryadia
20:30 Triglav-Radomlje / SK5
20:45 Verona-Roma / AS2
21:00 Arsenal-West Ham / SK1
21:00 Celta-Valencia / SK3
21:00 Rennes-Monaco / AS3
22:00 Porto-Braga / AS1
23:00 Pereira-Santa Fe / SK2
00:00 Fortaleza-Internacional / AS1
01:05 Petrolera-Independiente / SK1
Nedelja 20.09.
12:00 Honka-Helsinki / SK4
12:30 Parma-Napoli / AS1, RTRS
13:00 Southampton-Tottenham / SKHD
13:00 Nice-PSG / AS2
13:00 Hibernian-Rangers / AS3
13:00 Ufa-CSKA / SK5
13:00 Arsenal-Sochi / SK7
13:00 Olimpik-Minay / SK8
13:00 Ingolstadt-Uerdingen / SK6
14:00 Magdeburg-Hallescher / NS
14:00 Slutsk-Bate Borisov / SK4
14:30 Feyenoord-Twente / SK8
14:30 AIK-Hammarby / SK10
15:00 Newcastle-Brighton / SKHD
15:00 Genoa-Crotone / AS2
15:00 Montpellier-Angers / AS3
15:30 Shkendija-Ak Pandev / AS5, MRT1
15:30 RB Leipzig-Mainz / ES2
15:30 Rubin-Spartak / SK2
16:00 Huesca-Cadiz / SK6
16:00 Espanyol-Mallorca / SK4
16:45 Ajax-RKC / SK5
17:00 Nantes-St Etienne / AS3
17:00 Austria-Ried / SKHD
17:30 Chelsea-Liverpool / SK2
17:30 Wolfsburg-Leverkusen / ES2
18:00 Baseksehir-Galatasaray / SK4
18:00 Lokomotiva-Tambov / SK6
18:00 Vejle-Sonderjyske / NS
18:00 Raja BM-IR Tanger / Arryadia
18:30 Betis-Valladolid / SK7
18:30 Granada-Alaves / SK9
19:00 Zlatibor-Partizan / AS3, RTRS+
19:00 Petrovac-Budućnost / RTCG2
19:00 Varaždin-Osijek / AS5
20:00 Leicester-Burnley / SK2
20:00 Bnei Sakhin-Mac Haifa / NS
20:15 Zemamra-Wydad / Arryadia
20:30 Mura-Gorica / SK4, SLO2
20:45 Juventus-Sampdoria / AS2
21:00 Crv zvezda-Voždovac / B92, AS1
21:00 Sociedad-Real Madrid / SK1
21:00 Marseille-Lille / AS3
21:00 Gremio-Palmeiras / AS4
21:15 Bridablik-Reykjavik / SK6
22:00 Tondela-Rio Ave / AS5
22:15 Pasto-Jaguares / SK2
22:30 Raja Cas-Difaa EJ / Arryadia
23:15 Botafogo-Santos / AS1