Šta je novo?

TV prenosi

Dallas - Giants, Jets -Cincinnati, Seattle - Miami.

Pametnjakovicu mladji.
 
Pitam se, s pravom, zašto svako, ali svako, mora da bude nadrndan na ovom forumu... Zašto svako mora sve previše lično da shvati, i zašto makarena dođe pa raz**** celu bagru za 15 sekundi. Uopšte nisam pametnjaković, samo si napisao 8 prenosa, a stavio si 5 utakmica i plus još dve... Dakle jedna fali. Samo sam pitao koja je ta osma.

Eto, pametnjaković ti se više neće javljati a ti uživaj u svom egu...
 
Poslednja izmena:
Pa on je sa makarenom ovde najviše i pametovao
 
Ccc kakvi su papci ovi iz Sportklub-a... 2 dana Davis Cup ide na SK2 a sad 3. dan kad je najbitnije ide samo na SK HD kanalu, znači ko nema HD paket može da se slika.
Bitno da ide fudbal na 2 od 3 kanala iz osnovne ponude...
 
Poslednja izmena:
Ccc kakvi su papci ovi iz Sportklub-a... 2 dana Davis Cup ide na SK2 a sad 3. dan kad je najbitnije ide samo na SK HD kanalu, znači ko nema HD paket može da se slika.
Bitno da ide fudbal na 2 od 3 kanala iz osnovne ponude...
Ma raspad, juče su PL prenosili samo jednu tekmu na prva 3 kanala (Everton od 18:30).

Послато са SM-G928F уз помоћ Тапатока
 
Gledam Premijer ligu kod njih, ali je jedva gledljiva zbog slabih komentatora koji prenos cine odbojnim. Pre neki dan su dali snimak neke Pl utakmice, ali sa engleskim komentatorima koji dolaze u paketu sa kupljenim TV pravima za Pl.
Eurosport ima mogucnost da se sa jadnog srpskog predje na normalan engleski komentar. Koliko je to komplikovano da i Sport klub uvede tu mogucnost?
 
Po ugovoru sa PL nijedna tv stanica van Engleske ne sme da pušta original engleski audio.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Jos je gore bilo pratiti Davis kup, komentator je blago receno ocajan. Pravi lapsuse i prekrstava Majera u Marija (a igraju na suprotnim stranama), za bracu Mari u dublu ne govori koji je od njih je odigrao vec govori "Mari", na stranu sto je ocigledno navijao za UK.
 
Po ugovoru sa PL nijedna tv stanica van Engleske ne sme da pušta original engleski audio.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Prvi put cujem ovako nesto. Zasto bi Premijer liga zabranila emitovanje engleskog komentara, kada on dolazi u paketu sa prenosom za koji su prodata TV prava? Samo da razjasnim, u pitanju je komentar koji obezbedjuje IMG, kao sto obezbedjuje i kompletnu graficku obradu i identitet prenosa, dakle to nisu komentatori Sky Sportsa i BT Sporta koji, svako na svoj, poseban nacin realizuju prenose i graficki i komentatorski.
Ono o cemu ja pricam je genericki tzv 'International commentary', odnosno osiromasena, klot varijanta koja stize do Srbije, veoma razlicita od raskosnih verzija prenosa Premijer lige na Sky Sportsu i BT Sportu.
Ne postoji apsolutno ni jedan razlog da bilo ko ogranici upotrebu tog 'medjunarodnog komentara', koga ocigledno koriste ovi nasi komentatorski nesrecnici za sufliranje.
 
Poslednja izmena:
Tako je kako je, ali je zabranjeno.

EDIT: bilo je dozvoljeno do one afere sa pubovima, i kontratužbe vlasnice istog
 
Poslednja izmena:
Ima li informacija oko prenosa Zvezdinih utakmica u Evroligi na RTS-u? Bilo je oko toga priče da naše klubove u evro-takmičenjima može da prenosi tv sa nacionalnom pokrivenošću a da sve ostale prenosi ona tv koja je otkupila prava za to takmičenje.
 
Ima li informacija oko prenosa Zvezdinih utakmica u Evroligi na RTS-u? Bilo je oko toga priče da naše klubove u evro-takmičenjima može da prenosi tv sa nacionalnom pokrivenošću a da sve ostale prenosi ona tv koja je otkupila prava za to takmičenje.
To je pisao samo čuveni Makarena tako da od toga nema ništa [emoji2]

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Da li neko ima info u vezi uleb cupa i fibine lige sampiona ko ce to prenositi kod nas...
 
Neko je cini mi se pisao o tome, ali ne mogu da nadjem sada - zasto SK ne prenosi nijednu utakmicu PL subotom od 4, kada se igra najveci broj utakmica? Na jednom kanalu prenose Cempionsip, na ostalih 6 kanala neke gluposti, nema Premijer lige...
 
Kako ne prenose?
L'pool-Hull u 16:00 na sk4.
 
Na SK4 u toku Liverpool - Hull, na SK5 u toku Middlesbrough - Tottenham, na SK6 u toku Swansea - Manchester City....svi mecevi poceli u 16.00
 
Da, video sam i ja, a na sajtu im nije nista stajalo, za 5 i 6 je po rasporedu bila ruska liga ili tako nesto, a za 4 je pisalo "fudbal":trust:
 
RTRS prenosi Italijene nedeljom od 12.30
 
Ljudi, dajte neki dobar stream za Arena sport 1, sve živo je presušilo... Kodi se raspada, neki strimovi koje sam imao više ne rade, Ace Stream nijedan ne radi.... POMOĆ!
 
Ako ti je trebalo za Zvezdinu utakmicu, kucaš na tviteru #fkcz link i obično nađeš neki ok youtube link, tako je juče bilo...
 
Dobio sam kvalitetan stream zahvaljujući jednom članu, hvala.
 
Australijska fudbalska liga na areni sport,prvi prenos western sidney-sidney 8.10
 
PL nema prenosa na slobodnim kanalima do devetog kola. To je neka akcija njihove lige za povećanje posete.
 
Neko je cini mi se pisao o tome, ali ne mogu da nadjem sada - zasto SK ne prenosi nijednu utakmicu PL subotom od 4, kada se igra najveci broj utakmica? Na jednom kanalu prenose Cempionsip, na ostalih 6 kanala neke gluposti, nema Premijer lige...

PL nema prenosa na slobodnim kanalima do devetog kola. To je neka akcija njihove lige za povećanje posete.

Bravo. Ovo je pravi odgovor na gore postavljeno pitanje. I ja sam to primetio u subotu, da SK ne prenosi ni jednu PL utakmicu od 16:00 na kanalima iz osnovnog paketa. Ko hoće da gleda, mora da plati dodatne kanale.
 
Šta se podrazumeva pod "slobodni kanali"? FTA? Pa SK1-2-3 nisu FTA.
 
Nije dobar termin slobodni kanal, pravi termin je osnovni, odnosno basic, sto u praksi znaci da se kanal nalazi u osnovnoj ponudi nekog operatera...
 
Samo SK4, 5, 6, ako govorimo o SBB-u. I HD, naravno.
 
Nazad
Vrh Dno