marko82bg
Slavan
- Učlanjen(a)
- 03.10.2007
- Poruke
- 37
- Poena
- 320
Pozdrav, imam jedan problem ili možda nije problem:
Ovako, TV je LG OledC1, a soundbar Samsung hw-q800A, povezani su preko HDMI (eARC, oba uređaja ga pordžavaju), na tv-u je uključen earc, passtrought, bitstream i CEC. E sad kada pokušam da pustim neki fajl sa zvukom koji je DTS, DTS:X ili TrueHD dobijam poruku da audio nije podržan, a recimo preko netflixa pušta Dolby Atmos (ispiše na soundbar-u Dolby Atmos). Probao sam, sa više različitih fajlova, probao sam sa origialnim kablom, kablom od PS5... ali isto dobijam, tj ne dobijam zvuk. Da li je ovo uopšte moguće što pokušavam ili nije i da i postoji neko rešenje? Hvala.
Ako sam promašio podforum molim da premestite.
Ovako, TV je LG OledC1, a soundbar Samsung hw-q800A, povezani su preko HDMI (eARC, oba uređaja ga pordžavaju), na tv-u je uključen earc, passtrought, bitstream i CEC. E sad kada pokušam da pustim neki fajl sa zvukom koji je DTS, DTS:X ili TrueHD dobijam poruku da audio nije podržan, a recimo preko netflixa pušta Dolby Atmos (ispiše na soundbar-u Dolby Atmos). Probao sam, sa više različitih fajlova, probao sam sa origialnim kablom, kablom od PS5... ali isto dobijam, tj ne dobijam zvuk. Da li je ovo uopšte moguće što pokušavam ili nije i da i postoji neko rešenje? Hvala.
Ako sam promašio podforum molim da premestite.
