zoranc67
Slavan
- Učlanjen(a)
- 13.12.2008
- Poruke
- 53
- Poena
- 309
Pozdrav. Ne znam da li je ovo pitanje za ovu temu , ako nije izvinjavam se unapred. Potrebna mi je pomoć oko izbora TV-a, ali da mi služi kao monitor. Grafička mi je Radeon RX580 Asus, pa sam hteo da nabavim TV da mi služi kao monitor za igrice i filmove. Treba mi TV koji neće da ima one kockice kada pokrenem igricu u HD-u ili film. Preporuka mog prijatelja je da uzmem TV koji je 2K i veličina ili 32 ili 40 inča.
Unapred hvala !
Unapred hvala !
Poslednja izmena: