Šta je novo?

TS IPTV Informacije, cene, itd.....

Kako se kupe arene za 199din ako nemas iptv?
 
Je l to u HD-u? :)
 
To nisam znao... Ako budem u mogucnosti da odjavim iptv to cu da odradim
 
Definitivno najbolje rešenje kome specifično trebaju neki sportski kanali zbog određenih dešavanja je acestream i cao zdravo.

Sent from my SM-N900V using Tapatalk
 
@pois0n Probaj pre nego što otkažeš, probaj ima tamo 10 ak, kanala, kvaliteti slike je :smash:

To je neki njihov stari servis... Pisao sam im da ubace nove linkove od arena... Pišite i Vi :D da ubace odavde https://kliksport.mts.rs/
 
Poslednja izmena:
A koji procenat ljudi moze da ima vdsl??
Pravo pitanje!
Moje iskreno misljenje za sadasnje stanje je:
NET 100 - 5% stanovnistva do 200 metara od IS
NET 50 - 20% stanovnistva do 500 metara od IS
NET 20 - 30% stanovnistva do 1500 metara od IS
NET 10 ne racunam jer je to vec ADSL2!
 
Poslednja izmena:
Tako nekako :)

Mada ko nema uslova za brže, onda adsl+d3i je bolje nego iptv
 
Pa i nije bas. Ja sam uzeo bio D3i da probam mesec dana, i dok gledas tv ne mozes nista da skidas na netu, ili da gledas YT klipove jer ti D3i zavisi od bandwidth-a, i cim pocnes da skidas nesto on koci, dok kod iptv-a to nije slucaj.
 
[emoji3] moras da se odlucis, ili da gledas klipove ili tv [emoji3] ili pink [emoji3]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
D3i se ne isplati na netu slabijem od 20Mb. Ko ima slabiji mora da ostavi bar 4Mb za d3i.
 
Radilo je kod mene na 10, kad sam imao 10. Ali sve je kako covek kaze. Ili kako ja kazem. Radi super na 10. Ali kad gledas tv, gledas... [emoji3]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Upravo tako. Zato sam ja presao na VDSL 50.
 
Komunicirao sam ja sa podrskom na sajtu, trenutno rade neke provere. Nesto proveravaju.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Proveravaju koliko dugo mogu ******ma da nas prave. A mogu dugo...
 
IMG_3035.JPG


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
meni ovo deluje vise da se ti pravis lud, a ne oni.
 
Rade provere po pitanju kanala ?

Oni da su iole normalni što se tiče televizije, ne bi došli u ovu situaciju, da sad moraju da rade provere po pitanju kanala
 
Ma garant smišljaju način da nam zamažu oči sa nekom utešnom ponudom... Jun se bliži što se ugovora tiče.
 
Utesna ponuda sk hd
 
Ugovorna odredba na osnovu koje kompanija Telekom Srbija ad zadržava pravo da jednostrano menja sadržinu usluga, koja je sastavni deo korisničkih ugovora je uokvirena crvenom bojom.

Međutim, Zakon o zaštiti potrošača propisuje “da je nepravična ugovorna odredba svaka odredba koja, protivno načelu savesnosti i poštenja, ima za posledicu značajnu nesrazmeru u pravima i obavezama ugovornih strana na štetu potrošača”, kao i “da su ugovorne odredbe za koje se pretpostavlja da su nepravične ako se ne dokaže drugačije one čiji je predmet ili posledica: davanje ovlašćenja trgovcu da jednostrano menja sadržinu ugovornih odredaba, uključujući obeležje robe ili usluga; NEPRAVIČNE UGOVORNE ODREDBE SU NIŠTAVE.

iptv.jpg
 
Šta mislite za kombinaciju box 3 i sbb tv (D3 na jednom, analogna na ostalim)?
 
Zavisi sta hoces da dobijes.
 
SBB internet je milion puta stabilniji i kvalitetniji u odnosu na telekom.

Prebaci se skroz kod Sbb-a i tv i internet i telefon ako ti treba.

BOX paket ti je uopšte nepotreban
 
Nazad
Vrh Dno