Šta je novo?

TS IPTV Informacije, cene, itd.....

Imao sam kod mts-a fiksni i iptv. Krajem decembra sam podneo zahtev za prestanak usluge. Nisam bio pod ugovornom obavezom i fiksni broj je nakon par dana prenet u orion. Znači sve se dešava pre nove godine. Oni mi odgovaraju poštom da vratim opremu za iptv tek 29. januara. I sad mi je račun za januar 1250 din od čega je osnovna mesečna naknada 1025 din a mts hd sport paket 225 din. Ja se pitam jel' ovo OK? Kakva naknada kad je broj prenet u orion i nikako nisam mogao da koristim uslugu u januaru i da sam hteo? A posledično ni iptv nije mogao da radi. Jesam ja to skapirao kako treba? Ima li svrhe da pišem prigovor? Znam kako ide sa otkaznim rokom kod sbb-a ali kod njih može da se koristi usluga do poslednjeg trenutka a ovo mi nema smisla.
 
Verovatno su ti naplatili otkazni rok od mesec dana
 
Ibkod SBB -a je tako. Moras da najavis mesec dana pre. Svakako naplate taj otkazni mesec. Nikood nas ne cita ugovore na zalost.
 
Ali kod sbb-a možeš da koristiš uslugu u tom mesecu a ovde to nije bilo moguće. Nisu baš stvari za poređenje.
 
Da,verovatno slepci nisu ukapirali da je broj vec prenet. U svajom slucaju neka pise prigovor.
 
Nek' bude i ovde zabeleženo da su ovi dripci pustili dva dodatna kanala na brojevima 287-288 Happy Parovi nebuloze i tako to.
 
Ko je zimus koristio besplatno HBO i skrnavi Pickbox, a nije zvao korisnicki centar da odjavi pickbox, morace da plati za februar 250din jer se to nije automatski odjavilo kao sto se mislilo. Ja sada zvao da odjavim pa mi rece da ce mi i mart naplatiti a od aprila je deaktiviran.
Sto je najjace niti jedan jedini sadrzaj nisam pogledao na tom budjavom servisu :)
 
Nema tu šta da se mislilo, HBO i Pickbox moraju da se odjave ili preko telefona ili u poslovnici. Konkretno, za Pickbox je moralo u ovoj akciji lično da se odjavi, ja preko telefona odjavio, a ostale kanale koje su promotivno pustili od 20.1.-20.2. su automatki pogasili.
 
Ja odjavio Pickbox pred kraj januara a za HBO moram videti da li sam ukljucen u promociju.
 
Ko je zimus koristio besplatno HBO i skrnavi Pickbox, a nije zvao korisnicki centar da odjavi pickbox, morace da plati za februar 250din jer se to nije automatski odjavilo kao sto se mislilo. Ja sada zvao da odjavim pa mi rece da ce mi i mart naplatiti a od aprila je deaktiviran.
Sto je najjace niti jedan jedini sadrzaj nisam pogledao na tom budjavom servisu :)

Nema tu šta da se mislilo, HBO i Pickbox moraju da se odjave ili preko telefona ili u poslovnici. Konkretno, za Pickbox je moralo u ovoj akciji lično da se odjavi, ja preko telefona odjavio, a ostale kanale koje su promotivno pustili od 20.1.-20.2. su automatki pogasili.


Dobio ih promotivno u decembru uz novi Box 4 plavi paket i nisam morao da odjavljujem vec su oni to automatski odradili. Sad se regularno prijavio za vazecu akciju.
 
Dobio ih promotivno u decembru uz novi Box 4 plavi paket i nisam morao da odjavljujem vec su oni to automatski odradili. Sad se regularno prijavio za vazecu akciju.

Nisi morao da odjavljuješ zato što si ih dobio uz novi ugovor, tj. Box ali svi ostali koji smo aktivirali morali smo da ih odjavimo.
 
Najverovatnije ali za promocije je i do sad vazilo da treba odjaviti preko call centra.
 
A ova aktuelna akcija za HBO koja je pocela kad bese, pre mesec dana, tako nesto, do kad ona traje?
 
Ne vidim da je već bilo za one koji neposećuju često njihov sajt ili se ne sznalaze najbolje na njemu.
Obaveštenje o privremenom prekidu usluge plaćanja putem trajnih naloga

Obaveštavamo korisnike da plaćanje računa putem trajnih naloga građana za februar mesec nije moguće, zbog radova na unapređenju sistema u periodu između 1. i 25. marta ove godine.

Molimo vas da tekuće obaveze za februar izmirite na drugi način.

Hvala na razumevanju.
 
Poslednja izmena:
Jel se još nekom dešava da prenosi utakmica na Arena HD kanalima idu bez komentatora, dok se istovremeno na SD verziji kanala (od 300 na dalje) regularno čuje komentar?

Послато са Redmi Note 5 уз помоћ Тапатока
 
Do sada sam imao kablovski TV preko Radiju Vektora, MTS Telekom mi nudi prilično dobar deal sa Box 4 (6 meseci za 1. i posle niža cena nego sve pojedinačno),
može li mi neko reći pošto nemam pojma, kakav je IPTV u odnosu na kablovski TV?
 
Pozdrav kolege forumaši, imam jedno stručno pitanje. Naime imam mts iptv i to sve radi kako bi trebalo, međutim ima jedna stvar koja me nervira. Naime koristim jedan stb i povremeno uzmem sport HD paket, i on radi ok. Međutim, kada odjavim taj paket, prebace mi profil sa VDSL 2 20/4 na profil ADSL 2+ 10/1 , i onda mi iptv skroz rikne. Onda zovem tehničku podršku, pa me zove lik iz centrale, i ja mu kažem neka vrati na VDSL profil 20/4 i iptv proradi. Šta ja njima više da kažem? Ovo je sedmi put da se žalim na isti problem od Septembra, pisao sam čak i RATEL-u ali bez pozitivnog odgovora, jer je navodno problem uvek rešen u roku od 48 sati.
Da li ovaj ZTE H168N ne podržava ADSL pa mi zato iptv ne funkcioniše na tom profilu? Mada on se uredno nakači na taj ADSL profil 10/1, ali iptv hoće da radi samo na VDSL 2 profilu 20/4 .
 
Mene bi užasno mrzelo da 7 puta za nekoliko meseci prijavljujem pa odjavljujem neki paket!
Mislim da si sam sebi odgovorio gde je problem....

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Pa dobro, ali zašto da plaćam nešto što ne koristim tokom celog meseca? A kao drugo, ne razumem potrebu da čačkaju profile u centrali. Neka ostave ili vdsl ili adsl, jer će na oba raditi HD paket s obzirom da imam jedan stb. Čak kada aktiviram HD sport paket, oni me sa vdsl 20/4 prebace na adsl 10/1 profil :D To je tek neki super biser što radi u centrali sa profilima.
 
Hahahahaha e to je već nešto drugo. :D
Koji paket imaš uopšte?


Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Imam samo osnovni mts paket bez neta, pre sam imao net 100+iptv, ali sam prešao na eon premium zbog SK i neta od 300Mbps akcija za nove korisnike, a mts sam zadržao zbog stabilnih arena. Jer mi svaka alternativa zabaguje kada mi je najpotrebnija :D
 
Radi li vama EPG normalno? Kod mene na svakom kanalu malo-malo piše "Nema programa". Tako da se ne može ni vraćati program unazad kad piše "Nema programa". Recimo, danas Pink Romantic od 08.00 do 14.00 stoji "nema programa".
 
Čudo se konačno dogodilo...mada su najavljivali od ranije...MTS uvrstio FOX kanale u svoju ponudu, numeracija 030-034, 5 kanala ukupno, za sada crna slika na FOX a ostali kanali rade.
 
  • Like
Reagovanja: M J
Kod mene su na kanalima 204,205,224 i 225 kao i 24Kitchen na 032.Naravno,ima i u HD varijanti.Sad SBB i njih razlikuju samo Arene i Sport klub.
 
  • Like
Reagovanja: M J
Nazad
Vrh Dno