Šta je novo?

TS IPTV Informacije, cene, itd.....

B92 radi normalno (slika i zvuk).
 
Ja sam imao juče problem sa b92. Jedno vreme ga nije bilo, posle je gubio sinhronizaciju slike i tona. Sve je sada normalno.
 
Danas bi trebalo da krene nova HBO promocija.
Promocija podrazumeva da postojeći i novi korisnici IPTV usluge mogu u promotivnom periodu od 01.11.2014. do 28.02.2015 besplatno aktivirati ponudu HBO paketa (HBO, HBO Comedy kanali+HBO OD).
Korisnik obaveštenje o promociji dobija kroz mail notification 03.11.2014.
PS. I ako su lagali mene i ja lažem Vas. Pozdrav!
 
Krenula promocija.
 
Dobio i ja poruku. Besplatan HBO sledeća skoro cela 4 meseca.
 
To poruka na tv aplikaciji i jel treba da se nesto aktivira ili sami uključuju hbo kanale
 
Kao i uvek, potrebno je odjaviti kanale poslednjeg dana promocije.
 
Programi 801 i 802, da li se još nešto dobija od HBO programa?
 
Meni se zvuk na b92 sada pojacava i utisava ..te reklame preglasne,emisja normalan zvuk itd..bem li ga da li je do njih ili mene..
 
Pa to za zvuk je deo placenih reklama - program ide na 70% jacine, a reklame su onda znatno glasnije, i time se reklama bolje naplacuje... Jer je cujes i u klonji.
 
Upravo video poruku i aktivirao sam HBO, mada nisam prvo proverio da li su mi ga sami upalili.
 
Jel samo 2 kanala na promociji ? ja koliko vidim na sajtu, još uvek ništa ne piše, ali znam da postoji i premium paket koji sadrži više kanala, nisam trenutno u stanu, radi se....
 
Da ponovo pitam,mozda se neko i javi!?

Telekomov STB Amino A139-E nema 5.1 zvuk!
Imam IPTV kod Telekoma,STB uredjaj je Amino A139-E i znam da bi na nekim HD kanalima trebalo da bude DD 5.1 zvuk ali kod mene je samo stereo kada slusam preko AV-Receivera.
STB mi je na AV-R ONKYO povezan preko S/PDIF optickog kabla.
Ranije dok sam imao STB marke Kamai 410C sve je bilo OK i na par HD kanala a i na RTS HD kada su neke utakmice bilo je DD 5.1 zvuka,dok sa STB-om Amino A139-E na tim kanalima nema uopste 5.1 zvuka,samo je stereo.
Da li neko ima isti problem i eventualno moze li da isproba?
Pozz!
 
Odlično....radi .... samo neka prave dobre promocije....
 
vidim da nisu automatski aktivirani kanali...dobio sam poruku o promociji ...dali je potrebno aktivirati hbo i ici na kupi...jer vidim da u meniju gde aktiviram gore pose cena...nemoj da posle bude da mi naplate...kako ste vi aktivirali ...deluje mi nekako upakovano kao prevara ...u fazonu sami ste kliknuli na kupi i videli cenu pre nego sto smo vam dali opciju da aktivirate besplatno :)
 
da idi na kupi i tu ti piše 480 dinara, ali u nastavku piše da je besplatno. kanali su na 801 i 802. takodje aktiviras i uslugu HBO ON Demand, to je to, samo nemoj da aktiviraš premium HBO, inače kod pomenute usluge ima baš dosta filmova serija...koje iznajmljuješ i gledaš za dz
 
Kako radi HBO on demand? Ja aktivirao ova dva ali mi u video on demand i dalje stoje neke bzvz ponude sto se placaju.
 
da idi na kupi i tu ti piše 480 dinara, ali u nastavku piše da je besplatno. kanali su na 801 i 802. takodje aktiviras i uslugu HBO ON Demand, to je to, samo nemoj da aktiviraš premium HBO, inače kod pomenute usluge ima baš dosta filmova serija...koje iznajmljuješ i gledaš za dz

Sta ce biti posle isteka promocije? Da li moze da se odjavi ova usluga ili se automatski prelazi na pretplatu?
 
meni se automatski stikliralo tj aktivirao i video na zahtev dali je i to besplatno mislim na filmove koji su 0.00 rsd ili je besplatno samo ono sto je u HBO ON Demand?
 
@zexoni70 nema 5.1 na tom stbu uopste.

To sam i pretpostavio,ovi iz teh. podrske me ubedjuju kako emiteri uopste ne emituju nista u 5.1!
A znam da sam na STB-u Kamai 410C imao tri do cetiri kanala sa 5.1 zvukom,samo sada ne mogu da nadjem nekoga ko ima STB Kamai 410C,AV-R 5.1 i da ima HD paket pa da to sve isproba!?
 
Nazad
Vrh Dno